| GhostStar a întrebat:

Un nou comic: http://i.imgur.com/IE3GN.png
(unora s-ar putea sa le arda ochii/nu dau nume ca se stiu)
P. s : stiu ca am zis ca nu mai fac dar... vreau sa fac comicuri in continuare

Răspuns Câştigător
| TheGrayWolf21 a răspuns:

Taci ma ca a fost bun(nu super, bun).Se putea mai bine dar mi-a placut.Problema: bancu e ca nu prea e amuzant.Grafica e super.

12 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

rolling on the floor Da, ce-i drept mi s-au uscat de ciuda.thinking

| Ronnix a răspuns:

Tocmai mi-am irosit 20 de secunde pretioase din viata si alte 5 scriindu-ti raspunsul asta...

| DomnulCuPruncii a răspuns (pentru Ronnix):

De ce esti asa prost incat sa fii fraier incat sa te uiti la comicul asta cu fraierimea ta! auzi pai daca nu iti place mars

| TheGrayWolf21 a răspuns (pentru Ronnix):

Taci ma ca a fost bun(nu super, bun).Se putea mai bine dar mi-a placut.Problema: bancu e ca nu prea e amuzant.Grafica e super.

| TheGrayWolf21 a răspuns:

Meri de funda.Mhhhh...Ma intreb ce era la TD TPU sau la T/A.Cine le-o fi pazit?

| Cristianne a răspuns:

De ce nu stai mai mult să faci un comic cu grafică bună? Adică. dacă faci un comic în 5 minute și îl postezi, degeaba.

| Andrutzikka a răspuns:

Grafica e super, felicitari!happy

| Pufi1999 a răspuns:

Mi-a placut, mai lucreaza la grafica.

| GhostStar explică:

Am incercat, o sa caut bancuri care sa se potriveasca

| BonaTaEUnVampir a răspuns:

Cel Mai Tare comic din lume Sa mai faci esti super.bun.tare.si le faci misto te sfatuiesc sa mai faci? funda

| Yummi a răspuns (pentru BonaTaEUnVampir):

Pupincuristastraight face

| GhostStar explică (pentru Yummi):

Mi-am dat seama...nu fac eu comicuri asa de bune

| EdiT a răspuns (pentru Yummi):

Corect!