| PsihopatX3 a întrebat:

Un barbat merge la un restaurant si comanda mancare de pescarus pentru prima data in viata lui. Dupa ce mananca din aceasta cateva inghitituri, face infarct si moare. Ce anume i-a cauzat infarctul?

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

laughingmi-a facut-o un prieten.si-a dat seama ca pe insula pustie unde a naufragiat cu tac-su nu a mancat carne de pescarus, ci pe ma-sa.

| PsihopatX3 explică (pentru SergiuBoss11):

Pe mâine vine altalaughing

8 răspunsuri:
| CristinaSNC a răspuns:

Habar nu am.

| PsihopatX3 explică (pentru CristinaSNC):

Gandeşte ceva amuzant şi raspunde... nu e neaparat să fie răspunsul pe care îl caut eu, ci o poveste care să se potrivească.

| CristinaSNC a răspuns (pentru PsihopatX3):

In timp ce mananca el linistit, intra asta in restaurant si incepe sa cante https://www.youtube.com/watch?v=dGwX6jAHw8U. Se satura omul de mancare si de viata, face infarct. End of the story.

| iSwag a răspuns:

Era prima data cand a mancat pescarus, iar un indiciu era ca ar avea legatura cu trecutul. a naufragiat impreuna cu parintii lui pe o insula pustie. Tatal a murit, iar mama lui i-a dat sa manance din tatal sau, spunandu-i ca e carne de pescarus. Apoi au fost salvati. Cand a gustat carnea de pescarus si-a dat seama ca are alt gust si ca l-a mancat pe tatal lui.

*Acel moment cand esti prea prost sa raspunzi la o intrebare si cauti raspunsul pe net.

#sadlife

| PsihopatX3 explică (pentru iSwag):

Mi-am dat seama... eh, nu esti prea prost, te-ai documentat iar acum pe viitor sti raspunsul, ai castigat ceva din asta.

| iSwag a răspuns (pentru PsihopatX3):

happy

| 刑事シレナ a răspuns:

Pai ca manaci ulei, manci carne de porc, nu manaci carne