| Andreea9829 a întrebat:

Cine stie primeste fundita: In trecut familia unui tip naufragiase pe o insula. Mama in fiecare seara pleca din tabara sa, iar cand venea spunea ca adusese carne de pescarus. Cand copii intrebau unde e tatal lor ea zicea ca e la vanatoare. Cand a ajuns acasa tipul merge la un restaurant si isi comanda carne de pescarus.
Tipul merge la toaleta si se impusca.
DE CE s-a impuscat?(ISI AMINTESTE CEVA...nu uita fundita)

Răspuns Câştigător
| EllyFMS a răspuns:

De fapt era ceva gen :In trecut familia sa naufragiase pe o insula. Mama in fiecare seara pleca din tabara sa cand venea spunea ca adusese carne de pescarus. Cand copii intrebau unde e tatal lor ea zicea ca e la vanatoare. cand a ajuns acasa si a plecat la restaurant, a comandat carne de pescarus. Dupa aceea a mers la toaleta si s-a impuscat, de ce s-a impuscat?

Si raspunsul:
cand a mancat carnea de pescarus din restaurant si-a dat seama ca ce mancase el pe insula nu era carne de pescarus ci era de fapt carne din corpul tatalui sau.

9 răspunsuri:
| AdelinaPaula a răspuns:

In trecut familia sa naufragiase pe o insula. Mama in fiecare seara pleca din tabara sa cand venea spunea ca adusese carne de pescarus. Cand copii intrebau unde e tatal lor ea zicea ca e la vanatoare. cand a ajuns acasa si a plecat la restaurant, a comandat carne de pescarus. dar cand a mancat carnea de pescarus din restaurant si-a dat seama ca ce mancase el pe insula nu era carne de pescarus ci era de fapt carne din corpul tatalui sau.
Cu toaleta n-are nicio logica.hee hee

| AnaBejenaru a răspuns:

Sotia la inselat, si el a vazutlaughingsi sa impuscat. habar nu am.sau sotia lui era barbatlaughinghermafrodit si a vazut-o la toaleta...laughingglumesc.cred ca era inselat

| LiaYapp a răspuns:

Ca si-a mancat tatal?! Sau ca viata lui nu e posibila pe o insula

| ralukiy a răspuns:

Tatal sau murise...cred

| Windswept a răspuns:

1.Probabil tatal omora pescarusii, si mama ii lua si ii ducea.
2. Poate erau bastinasi langa.
3.Cand s-a trezit, era dimineata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si-a dat seama ca nu e carne de pescarus ci carne de om (si anume familia acelui tip care naufrgiase pe o insula). E ok? laughing

| bombănucleară a răspuns:

Daca esti naufragiat pe o insula fara mancare e greu sa iti dai seama.

| Andreea9829 explică:

Acolo unde am lasat liber trebuia sa sciu ceva:El merge la rerstaurant sa manance, isi comanda carne de pescarusi...

| Andreea9829 explică:

PeEllyODoareInPixCaVoiVaLasatiDeTpu felicitari ai raspuns corect