| anonim_4396 a întrebat:

Un cowboy opreste la un han, lasandu-si calul afara. Dupa ce isi termina bautura, iese si nu-si mai gaseste animalul. Intra inapoi, da cu pumnul in masa si spune: " Ba, daca nu-mi dati calul inapoi, fac ce-a facut tata!". Astia de frica i l-au dat. Cowboyul vine si zilele urmatoare, iar istoria se repeta, pana cand oamenii intreaba : "Uite, mai, iti dam calul inapoi, dar spune-ne ce-a facut taica-tu!", la care el raspunde: Pai, a mers pe jos..."

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trei cowboy jucau poker
-eu am trei asi,zise primul
-eu am patru asi,a zis al doliea
- ok boy's, eu am doua pistoale, a zis cel de-al treilea

6 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Ahaaaaahah am ras cu lacrimi, jur straight face

| pinguinuVerde a răspuns:

DjsjdlakdsCe?

| LastChance a răspuns:

Mor de ras, hahahhahahaa
*sarcastic mode off*

| Lisa a răspuns:

Sezi, dildau, sezi.

| Deny1333 a răspuns:

Mda, eu voi merge cu covorul lui Aladin. oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte tare! chiar eram cam suparata si am zambit si eu acum pe ziua de azi. Multumesc mult!