| Barabulafaradarsaupoate a întrebat:

Un mare artist si pictor, nu-i asa?...
http://i.imgur.com/cIR6ApA.png

17 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Cred ca am ecranul murdar ca vad o pata pe capodopera aia mirifica.

| W3R4 a răspuns:

Incredibil! N-am mai văzut aşa ceva! Pictorul îşi arată sentimentele prin această pictură (plictiseala).
Cred că o să...o să...http://www.myfacewhen.net/uploads/1341-river-of-tears.gif

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aşa-i.

Răspuns utilizator avertizat
| 00AName00 a răspuns:

Expert in pictura,

| XBrunetteX a răspuns:

Awesome!
Rar talent...

| ARF a răspuns:

Se aseamana cu mine smug

| Chronicles a răspuns:

Incredebil. Cât de artistic. Nu, pur şi simplu am rămas uimită. Ce mai, talent înnăscut.

| CuteCurly a răspuns:

Amazing! Nu am mai vazut asa ecva niciodata. Mai ceva ca Monalissa!

| IchigoFullbring a răspuns:

Mama ce...wow asta este... minunat,,, frate mi-ai atras atentia inmediat cu capodopera,,, deci este fabulos

| Rooksee a răspuns:

Picassoo

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Da.

| veveritza6499 a răspuns:

Cel mai mare artist din cati am vazut tongue

| MagiicGirlI a răspuns:

Absolut mai absolut decat vodka