| anonim_4396 a întrebat:

Un mic joc

doi gardieni păzesc un spital, ce scrie pe uniforma lor? Dau fundă doar pentru cel care se prinde, hai că e ușor.

Răspuns Câştigător
| Aniiia a răspuns:

''Caut nevasta''?laughing

54 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Faţa lui Guţă
Morala: Prostia dăunează grav sănătăţii

| DaVà a răspuns:

Medic de garda?

| Criiiiiiiis a răspuns:

* handicapat *

| Deny1333 a răspuns:

"Burlac şi fără minte"?

| AnneBre a răspuns:

Asta?

¤ trollface ¤

| ReallySomebody a răspuns:

Nebuni?

| ReallySomebody a răspuns:

Pf...zi o dataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Scrie dinamo=wc

| Pawesome a răspuns:

Necasatoriti?

| Pawesome a răspuns:

Ne-ai tinut destul in suspans.Raspunsul, vrem raspunsul

| Pawesome a răspuns:

Suspansul ne omoara si e trecut de 18

| ReallySomebody a răspuns (pentru Pawesome):

laughing e trecut cu mult de 18.

| Pawesome a răspuns (pentru ReallySomebody):

Da.si nu mai putem de curiozitate laughing

| TheBlackCrystal a răspuns (pentru Pawesome):

Pai o sa vina in curand 19 si apoi 20 si apoi 21 si tot asa si maine tot nu aflam raspunsul!laughing
NU va suparati, ca glumesc!

| Pawesome a răspuns (pentru TheBlackCrystal):

Sper si eu. Cred ca 10 % din TPU sta sa vada rezultatul

| TheBlackCrystal a răspuns (pentru Pawesome):

Doar 10% zici tu dar sunt muult mai multi care stau dupa AdelinaBubulina! Offffffff viata asta te face mereu sa astepti!rolling on the floor

| Pawesome a răspuns (pentru TheBlackCrystal):

Lume, respirati, iesiti la aer ca pana la 19 nu cred ca aflam rezultatul! rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Pawesome):

Gata l-am afișat!

| anonim_4396 explică (pentru TheBlackCrystal):

L-am afișsat acum

| Bitzy a răspuns:

*Spitalul de nebuni* deoarece ei erau pacientiibig grin

| anonim_4396 explică (pentru Bitzy):

Pe aproape, dar uite-te la indiciul de mai sus!

| Bitzy a răspuns (pentru anonim_4396):

"Pacient"?
"Spital"?
laughing
Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Pawesome a răspuns (pentru anonim_4396):

Scria puppet? habar n-am

| XxLuNeTisTuLxX a răspuns:

Police?

| XxLuNeTisTuLxX a răspuns:

Un doctor?

| TheBlackCrystal a răspuns:

Eu cred ca scrie asa:" pazesc spital de nebuni de 40 de ani"
Daca nu e asta atunci mai da un indiciu! PLZZZZZZ

| anonim_4396 explică (pentru TheBlackCrystal):

Deci,au 40 de ani și sunt necăsătoriți,amândoi păzesc un spital, și ei sunt bolnavi și pe uniforma lor crie ceva, ce e?(am văzut asta într-un banc)Dacă ajung la ora 18.00 și nimeni nu ghicește vă voi spune eu răspunsul deci fiți pe fază.

Mai mare indiciu nu pot să vă dau, practic v-am dat tot răspunsul.

| TheBlackCrystal a răspuns:

Acum am senzatia ca sunt nebuni si ca s'au costumat in gardieni dar nu gasesc rostu si nici ce poate scrie pe uniforme!

| Just4Joker a răspuns:

Sunt pacienti si au pijamale laughing?

| Just4Joker a răspuns:

Preot?

| Just4Joker a răspuns:

Chiar nu imi dau seama... Un miiiiicuuuuuut indiciu? Te rog...

| anonim_4396 explică (pentru Just4Joker):

Deci,au 40 de ani și sunt necăsătoriți,amândoi păzesc un spital, și ei sunt bolnavi și pe uniforma lor crie ceva, ce e?(am văzut asta într-un banc)Dacă ajung la ora 18.00 și nimeni nu ghicește vă voi spune eu răspunsul deci fiți pe fază.

| Just4Joker a răspuns:

M-am gandit la mai multe chestii, dar nu cred ca-s bune. Poti da prima litera a cuvantului laughing?

| Just4Joker a răspuns:

Gata mai, renuntam! Spune-ne.

| anonim_4396 explică (pentru Just4Joker):

Gata,am găsit răspunsul câștigător! Îl voi desemna la 18.00, mai e puțin până atunci deci fiți pe fază.

| ReallySomebody a răspuns (pentru anonim_4396):

Ora 18!

| Pawesome a răspuns (pentru ReallySomebody):

18: 04 chiarhee hee

| TheBlackCrystal a răspuns (pentru anonim_4396):

DA raspunsul! DA raspunsul! DA raspunsul! DA raspunsul ca te bantui la noapte
Da raspunssssuuuuullll!
Da raspunsuuuuuuulllll!
Da rasssspouunnsssuull!

| Just4Joker a răspuns:

Haaaaai odata... ca mor aici!

| Just4Joker a răspuns:

Cred ca nu vroia decat sa ne tina in suspans. Stiti, era o gluma :
'' -Vrei sa te tin in suspans?
- Da!
- Iti spun maine. ''

| Just4Joker a răspuns:

Ma doare capu'...

| anonim_4396 explică (pentru Just4Joker):

Gata l-am afișat! era ușor și simplu

| TheBlackCrystal a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai eu nu il gasesc asa ca te deranjez iar ca sa iti zic sa il spui aici!

| anonim_4396 explică (pentru TheBlackCrystal):

L-am afișat, m-ai uite-te odată.

| TheBlackCrystal a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar m-am uitat de 3 ori si nu il vad! crying Mai zi'l o data!

| TheBlackCrystal a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai m-am uitat de 3 ori si nu l'am vazut! Mai zi o data ca sa il vad si eu! te rooooooooggggg!

| TheBlackCrystal a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai m-am uitat de 3 ori si nu l'am vazut! Mai zi'l o data te rooooog!

| anonim_4396 explică (pentru TheBlackCrystal):

Raspunsul castigator este cel care are la avatar LOVE

| Just4Joker a răspuns:

''Caut Nevasta''

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Asta scrie " Deci, au 40 de ani și sunt necăsătoriți,amândoi păzesc un spital, și ei sunt bolnavi și pe uniforma lor crie ceva, ce e?" Am ghicit?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici măcar un indiciu?
¤fuge supărată¤

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Okey,un indiciu, este ceva desenat și are 40 de ani.(indiciul principal e că are 40 de ani și e necăsătorit)

| Goguletzu a răspuns:

laughing sunt in bikini nu poarta uniforma si e numai 1laughing

| allyx14 a răspuns:

"nebun internat fara nevasta"?

Întrebări recente