| anonim_4396 a întrebat:

Bună, am afișat răspunsul câștigător la întebarea cu gardieni, alt joculeț

Un câine se joacă cu o pisică toată ziua, la sfârșitul zilei, ce iese? dau fundă la cine se prinde.

15 răspunsuri:
| Biuka a răspuns:

Un caine nu se joaca cu o pisica rolling eyes

| Biuka a răspuns:

Iese luna. oh go on ca e seara ( sfarsitul zilei ). de-abia m-am prinshee hee

| selef a răspuns:

Luna.

| Licurici05 a răspuns:

Un pisicut? big grin

| Licurici05 a răspuns:

Mai Adelina nimeni nu a raspuns corect?

| anonim_4396 explică (pentru Licurici05):

Nu,din pacate nu,astept alte raspunsuri, poate ma ajuti tu si ii indemni si pe alti sa raspunde, la ora 16 afisez castigatorul!

| Licurici05 a răspuns:

Da'mi un indiciu

| Licurici05 a răspuns:

Pisica care latra sau cutzu care miauna

| Nicky06 a răspuns:

Un... un... Nustiu! Ar iesi o nevastuica.

| Kazimir a răspuns:

Sec.

| Dan_8062 a răspuns:

O caino-pisica O maimuta ce dracu sa iasa?

| SweetCelebrity a răspuns:

Vorba lui Pixie un bebe laughing. Eu cred ca prin "joacă" te refeli la...cred că ar ieși o față de pisică și un corp de câine. Săracul Magot(singura specie de maimuțe din Europa)

| PixieDust3 a răspuns:

Un bebelaughing

| lovestory14 a răspuns:

Un caine. pisica dispare

| Andreeuţa a răspuns:

Un caine nu se joaca cu o pisica! [eu asta cred ca-i chestia]