| MrsBrunetzyka a întrebat:

Un om cumpara un robot automat, detector de minciuni care trage palme celui care minte.
Fiul sau de 12 ani vine de la scoala cu 2 ore mai tarziu decat normal.
- Unde ai fost pana acum? intreaba tatal.
- La biblioteca, sa pregatesc un referat.
Robotul se intreapta spre el si ii trage o palma. Tatal explica:
- Mai fiule, acest robot este detector de minciuni! Ai face mai bine sa-mi spui adevarul!
- Ok, am fost la un prieten si ne-am uitat la un film: Cele 10 porunci.
Paf! robotul ii mai trage o palma…
- Aoleo! bineee! de fapt, era un film porno…
Tatal:
- Sa-ti fie rusine! La varsta ta, nu-mi minteam niciodata parintii!
Paf! Robotul ii trage una tatalui. Mama apare si ea si zice:
- Se vede ca-i fiul tau…
Paf! Robotul ii trage si mamei o palma …

ce credeti
'?

11 răspunsuri:
| Alice_2134 a răspuns:

@alexandramarya ca nu e fiul lui...

| andreeaemmma a răspuns:

Paf

ti-a tras si tie o palma

| JustMe4ever a răspuns:

Tare
mai ales partae cand ii trage si mamei o palma
rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Si asa a iesit la iveala ca femeia e cu*va!winkinglaughing

| totulesteverde a răspuns:

MINCINOSII rolling on the floor
te rog fundita. sau folositor...ca nu am numai 2. te roooog frumooos!

| βσσblėėŝ a răspuns:

Draguu!

| membrugirl2010 a răspuns:

Lollll, aia cu mama nu am inteles-o, in rest e haios...laughing)
fundahappybig grin?

| CristinaLorena a răspuns:

Super laughing funda? :X:X:X sh cred ca toti din familie sunt niste mincinosi? Funda?:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L'am mai auzit si din nou, ca atunci nu stiu daca sa rad sau sa plang, pentru ca asta este adevarullaughing... Mi se pare ca robotul e foarte inteligent daca s-a prins si de asta.laughing

| alexandramarya a răspuns:

Tare nu stiu ...de ce i-a tras si ei o palma?