| αηdяεy a întrebat:

Un om mergea prin ploaie fara umbrela sau palarie dar totusi nu sa udat...
cum e posibil? funda :d

Răspuns Câştigător
| Wladutz a răspuns:

Omul era chel si de aia nu s-a udat la par.

Funda?puppy dog eyes

10 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Stătea între picături

| Muflă a răspuns:

Sauuu era Chuck Norris. Ploaia n-ar fi atât de proastă să-l ude.

| SaintJimmy a răspuns:

Avea deasupra capului un norișor d-ăla vesel și albastru care făcea ca vremea de deasupra lui să fie însorită, în timp ce pentru alții ploua.
=D

| sceptic a răspuns:

Sigur nu mergea pe ploaie?laughing
N-ai spus ca mergea pe picioarele lui, putea sa fie intr-o masina sau orice altcevalaughing.

| TwixulDrept a răspuns:

Era intr-o masina?

| andreeaemmma a răspuns:

Pai putea sa mearga prin ploaie cu masina...

nu?

| αηdяεy explică:

Am uitat sa zic ca nu sa udat la par... de aia a luat funda Wlad sorry

| ѕα∂ gιяℓ a răspuns:

Mno'drept, exista multe, multe posibilitati boy. Putea, sa aiba o cutie, un ziar, etc deasupraraised eyebrows>.

| Kaaatyyy a răspuns:

Purta pelerina de ploaie! Ai zis de umbrela si palarie... Dar nu ai zis nimic de pelerinahappy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uhm, eu stiam chestia asta de fapt cu "Un om mergea pe strada fara umbrela sau palarie dar totusi nu s-a udat" si era : "de fapt afara nu ploua deci e logic" dar asa. esti sigur ca ai scris bine intrebarea?thinking