| LolNope a întrebat:

Un test de nebuni: Doctorii iti arata o cada plina cu apa, o cana si o galeata tu ce alegi sa golesti cada? Cine raspunde primul corect fundytsa.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer sa scot dopul.

11 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Galeata. oh go on
Doar s-o golesc mai bine.

Daca-i o vreme calduroasa, apa e rece. Aleg cana, sa beau apa sau nu aleg nici una sa ma scald in ea.hee hee

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Scot dopul si gata

Pa, pa!

| Doddel a răspuns:

Ii chem pe fraierii cu Dacia Papuc, aia de la Eco Toilets de scot cacatu` dinWC-urile publice sau scot dopu de la cada.

| Miuriel a răspuns:

Pai nu as alege nimic, as alege sa scot dopul de la cada si am terminat treabalaughing

funda?smug

| AnemonaP a răspuns:

Sar in apa si o vars pe toata

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Cada normal...

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Cana beau apa (sau o vars si gt )...ca pana se scurge apa din cada laughing

| MeowWow a răspuns:

Dopul de cada?

| Licurici_9087 a răspuns:

Pai...eu as lua dopul de la cada:d

| Yoyoooo a răspuns:

Beau apa rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scot dopul.