| anonim_4396 a întrebat:

Un test de nebuni: Doctorii iti arata o cada plina cu apa, o cana si o galeata tu ce alegi sa golesti cada?
dau fundita la raspunsul corect.

Răspuns Câştigător
| Kagomitza a răspuns:

Scot dopultongue

14 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Iau cana...nu mă grăbesc deloc. happy

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Scot dopul, mare chestie. Saaau, ca să fiu nebun:
Pun tot spitalul să bea apă din cadă până se goleştewinking

| shadovv a răspuns:

Rastorn cada laughing

| Vizitiul a răspuns:

Eu cred ca, cada e goala si se umple cu cana din galeata.

Răspuns utilizator avertizat
| kitty_9527 a răspuns:

laughing asta e culmea
sa golesti cada cu o cana sau o galeata rolling on the floor
logic ca ai da drumul apei prin scurgere
sau, ca tot e test de nebuni as sparge cada rolling on the floor

| Laly_4113 a răspuns:

N-am chef sa o golesc, fac baitza :-P

| Fiction a răspuns:

Eu aleg sa folosesc cana pentru a scoate apa si galeata pentru a pune apa.

| madalina_5722 a răspuns:

Cred ca galeata daca e sa o luam asa. Daca nu am alta varianta si e nevoie neaparat sa golesc cada atunci aleg galeata. Daca nu e nevoie sa golesc cada intrebarea mea este: De ce as face asta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca as fi normal as alege cana!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai drumu la dop hello logic sau daca nu se pune daca este fara dop atunci hello GALEATA

| KidDu` a răspuns:

Scot dopu`. ce poate fi mai normal decat asthaa laughing? Da`mi te rog o fundita [-o<

| dya26 a răspuns:

Bei toata apa sau cu galeatalaughing

| makaay07 a răspuns:

Scot dopul.

Daca vrei si un raspuns cu logica: "Nu suntem nebuni, cred!" tongue ("Un test de nebuni") nu ni se potriveste noua tongue