| BUBULINA a întrebat:

Un tigan conducea Mertzanu' si deodata face pana de cauciuc. Se da jos din masina sa schimbe roata. Un alt tigan apare si il intreaba:
- Ce faci aici, mancati-as?
- Pai, scot roata.
Atunci al doilea tigan sparge parbrizul si spune satisfacut:
- Gata frate, eu iau casetofonul!laughing

Asa e TIGANU!

Răspuns Câştigător
| Mwhahahaa a răspuns:

Buna...

Nu toti tiganii sunt la fel, rar se mai gasesc si "tigani" mai civilizati...
Chiar daca noi suntem romani, nu trebuie sa-i criticam pe ceilalti...Nu cred ca schimbi nimic postand acest banc rezolvi ceva...Doar batjocoresti acei oameni straight face
Nu e vina nimanui ca printre noi sunt si astfel de oameni...Fiecare om in felul lui.Suntem atat de diferiiiitistraight face

see you soonwave