| anonim_4396 a întrebat:

Un rrom vine din Italia cu un mercedes ultimul tip si cind intra in Romania dupa citiva Km constata ca a facut pana.In timp ce surubarea la roata opreste un Audi din care coboara alt rrom care il intreaba;-Ce faci faratioare mincati-as?;-Ce sa fac mai, desfac roata asta.Ala ia un pietroi de jos si da cu el in parbriz si-i spune;-Atunci eu iau casetofonul.

Răspuns Câştigător
| georgiana a răspuns:

Intors din luna de miere, Bula are un necaz: tanara lui sotioara se simte rau. Dupa un minutios consult, medicul diagnosticheaza: - Domnule Bula, sotia dv. e atinsa la plamani...
- Ma flatati, domnule doctor! raspunse mandru Bula.

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Tare! rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| Arthur a răspuns:

Cica Bula venea bine 'machiat ' la scoala. Intr-o zi il ia la ochi invatatoarea si ii spune :
- Bula sa ramai te rog dupa ce pleaca colegii tai!
Bula ramane singur cu invatatoarea care ii spune :
- Nesimtitule! De ceva vreme te urmaresc si vad ca te bati zilnic cu golanii din cartier.
-Doamna invatatoare, dar eu sunt cuminte!
-Daca esti asa cuminte de unde ai vanataile astea pe faţa?
- Pai stiti... tata...
-Pai normal te bate pentru ca esti obraznic!
-Nu doamna invatatoare eu sunt cuminte!
-Si atunci?
- Pai stiti, dupa ce ne culcam tata ma intreaba daca dorm, si eu daca nu pot dormi ii spun ca nu dorm si atunci ma ia la bataie.
Invatatoarea stia ca sunt saraci si nu au decat o singura camera intelegand problema ii spune lui Bula :
- Daca vrei sa nu mai iei bataie cand te mai intreaba tatal tau daca dormi sa nu-i mai raspunzi nimic!
A doua zi vine Bula la scoala cu capul mai 'aranjat ' decat inainte.
Invatatoarea il ia deoparte si ii spune :
- Ce te-am invatat eu pe tine?
- Pai asa am facut si uitati cum arat! crying
-Pai cum ai facut?
- Ne-am culcat toti si tata dupa aceea m-a intrebat de vreo doua ori daca dorm, eu n-am zis nimic. Atunci tata i-a zis lui mama : -Hai! Si eu am intrebat : - Unde? rolling on the floor

| Bacemi a răspuns:

Celalalt propune un schimb de experienta happy