| anonim_4396 a întrebat:

Una tare.hee hee

Ce ați crede despre o fată care botează anumite jucării de pluș cu numele băieților de care e îndrăgostită si doarme cu ele sau le alintă? big grin

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Ca e o fata foarte copilaroasa.

6 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Spune-i că mă cheamă George și prefer să fiu un ursuleț de pluș pe care să-l țină strâns la piept cu nasul între... rolling on the floor

| J0B0MAT a răspuns:

Mi s-ar părea că o ia pe urmele creepy de psihopați wanna be killers.

| helpforyou a răspuns:

Ca inca nu are un iubit si ca isi doreste unul, dar inca nu are curaj sa faca pasul acesta.

| DjSannan a răspuns:

Acest lucru poate indica o tulburare de atașament. Aceasta poate fi o manifestare a anxietății sau a unei tulburări de personalitate. Este important ca această persoană să primească ajutor profesionist pentru a se asigura că își poate controla starea emoțională și comportamentul

| Fantaspirit a răspuns:

E plina lumea de nebuni și de ciudați, asta e o chestie minora, unele au și păpuși woodoo sau ce sunt alea in care încearcă să le facă rău foștilor, alții se "însoară" cu manechini, păpuși sexuale și chiar prietene imaginare.
Daca nu ești chiar tu fata aceea este ok.

| Parkia a răspuns:

Ca ar trebui sa faca o vizita la psiholog.