| coosmin24 a întrebat:

Unde ati petrecut cei mai frumosi ani:la gradinita, in scoala generala, la liceau, sau la facultate (daca este cazu).

Răspuns Câştigător
| love4u a răspuns:

La liceu, as mai vrea inca 4 ani :-

17 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

La liceu, pana acumhappy

| Razvan a răspuns:

La gradinita.Eram un monstruletdevil
Chiar imi e dor de vremea cand cantam cu vocea mea teribila "Ursul doarme si viseaza... day dreaming"

| cretzufinish a răspuns:

Anii de liceu sunt memorabili. Pana la liceu nu stiam ce e aia distractie, prieteni, eram mult prea mici si "tot ce zbura se manca", dupa liceu esti prea ocupat cu programul incarcat, volumul de materie e mult mai mare, si de multe ori nu aveam timp nici de mine, d'apoi de distractii si prietenii. Copilaria si cei mai frumosi ani se termina odata cu liceul. Mi-as dori sa mai trec o data prin liceu, dar cu mintea de acum.hee hee

regis
| regis a răspuns:

Cei mai frumosi ani au fost cei ai copilariei, deci as spune ca in generala. Daca ar fi insa sa imi pot retrai un an de viata, acela ar fi totusi unul din anii de adolescenta, iar pentru ca in liceu eram mult mai uniti decat in facultate, as alege unul din anii de liceu.

| Marii a răspuns:

Acum sunt la liceu, si in comparatie cu generala sau gradinita, imi place cel mai mult. happy

| madalicious a răspuns:

Ii petrec acum la liceulove struck

| bblock69 a răspuns:

Cei mai frumosi ani vor fi cei...de pensie! laughing laughing

| mary a răspuns:

Sunt clasa a noua deci nu pot spune ca anii de liceu sunt cei mai frumosi.la inceputul anului spuneam ca n-o dau nici liceul nici facultatea pe generala(datorita faptului ca am picat singura in clasacrying )dar o sa ma mai gandesc.happy

| kaya a răspuns:

La liceu :X

| madagascar a răspuns:

La gradinita a fost cel mai frumos in rest generala asa si asa, liceul l-am urat maxim iar facultatea imi e indiferenta

| Zambete89 a răspuns:

Bună,

Generală, incă nu am trecut la liceu,. mai am un anişor.

Aici iti petreci mai tot timpul, treci de la copilarie la adoleşcenţă, cei mai frumoşi ani.

| simona_6231 a răspuns:

Sunt la liceuhappy...si pot spune ca astia sunt cei mai frumosi ani din viata mealove struck, si in generala a fost frumos dar tot liceul ramanehee hee

| alyn_5885 a răspuns:

Si eu sunt la liceu si cred ca la liceu este cel mai bine nu mai e acelasi stres ca in generala. Oricum, uneori as da orice sa pot da timpul sa ajung la gradinita si la generala sa imi amintesc de clipele frumoase din copilare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt clasa a 12-a.mai am putin dau bacul.se termina si liceul si fiecare o ia pe drumul lui in viatadar pot sa spun ca in clasa a 9-a am urat liceul.sunt mai greu adaptabil. dar in ultimii ani as vrea sa il petrec iar si iar.mai ales clasa a 12-a chiulul. pentru bautura.gratare.excursiile la munte si altele.crying dc trebuie sa treaca totul asa rapid?

| Heys a răspuns:

Generala 100% sunt calsa 10 si nu imi place la liceu in cenerala a fost cel mai tare am fost la o scoala super dotata moderna am aveut o diriginta care se implica in tot felul de proiecte ne ducea mereu peste tot in tara si era de gasca o consideram o prietena>Acum la liceu nici nu pot compara cu anii de atunci.Atunci si invatam si ma distram aveam colegi de calitate care stiau ce vor de la viiata de gasca dornici de chef dar in limita bunului simt. Radeam ieseam cu fete civilizate Etc.

La liceu.Cu toate ca am intrat la unul dintre liceele cu prestigiu din Pitesti.Aici e o porcarie totala.Am in clasa numai tarani si pittipoance eu eram obisnuit sa invat si colegi mei la fel astia sunt distrusi si nu stiu ce vor avem o clasa foarte mica si suntem inghesuiti conditi ff proaste nu credeam ca voi pica din rai in iad. Aveam profesori ff buni in generala aveam o doamna de Chimie care se implica am fost pana la nationala dda acu ii doare undeva pe profi daca ai avut probleme sau daca te exprimi altfel decat zic ei.Mie nu imi place la liceu pentru ca e urat s in toate liceele sunt tarani care intra cu medi mari pentru ca ei copiaza si dupa aia nu rezista in liceele mari si din asta nu iau bacu pentru ca nu se preda la nivelul lor.Eu acum am hotarat sa ma mut la un liceu nu cu un presttigiu ff mare dar unde sunt conditi ai oameni de calit pana la urma daca vrei sa inveti inveti oriunde.

| andrei95 a răspuns:

Acum am ajuns si eu la liceu dar pana acum doar primii 4 ani de generala au fost incredibili probabil la fel de tari ca cei care o sa urmeze in liceu

Întrebări recente