| AvalohAlyn a întrebat:

Unde considerati ca este cel mai frumos si cel mai bine,la scoala generala, la liceu sau la facultate? De ce?

Răspuns Câştigător
| harim112 a răspuns:

Liceul eu acum trec a 10 a pentru ca te distrezi si in liceu incep iti gasesti iubirea si chesti de astea sti tu la ce ma refer laughing)

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Liceu,e mai ok

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel "mai frumos si cel mai bine" era la GRĂDINIŢĂ rolling on the floor
Şi acum, la 45 de ani, m-aş mai duce laughing

Din alt punct de vedere, cel mai bine a fost în Facultatewinking

Pentru acel "De ce?" discuţia/motivaţia este foarte LUNGĂ şi n-am s-o întind aici...

Toate cele bune!

| Zaygon a răspuns:

Prietenas am terminat si generala si liceu, in toamna incep facultatea si iti zic de ce imi placea sa merg la liceu: sa socializez cu oamenii pentru ca acasa te plictisesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasă.