| CristinaLăvMucAnonim a întrebat:

Unde-mi sunt ciorapii thinking

24 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Pe sarma.

| PotcaPădurii a răspuns:

I-a rapit masina de spalat...

| ɔɐıɔ a răspuns:

Nu va plictisiti sa puneti intrebari fumate?

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Ti i-am bagat eu in chiloti in timp ce dormeai
Problem?

| Cristianne a răspuns:

Întrebare fumaaată.

| asjkldfg a răspuns:

In c*r pe stanga

| ascovit a răspuns:

La tine in picioare? waiting tu chiar nu ai remarcat dupa miros?waiting

| Smerix a răspuns:

La spalatt`in ploaie `tongue

| TheDubstepMan a răspuns:

In caput tau doar ei au atat minte sa puna intrebarea asta de pe timpu lui Pazvantin Chioru -_-

| TheBlackCrystal a răspuns:

Eu am venit la tine acasa mai de mult timp ( nu stiu daca ma stii) si eram impreuna ca cainele meu.Frumoasa culoare aveau...Imi pare rau sa te anunt dar cand am ajuns acasa cainele meu a vomitat ceva care semana cu niste ciorapi.Nu am pus mana pe ei dar ii am pusi bine intr-o punga si cand mai vin pe la tina ti-i aduc.Nici macar nu i-am spalat ca sa nu zici ca pun mana pe lucrurile tale...

| CristinaLăvMucAnonim explică:

@ɔɐıɔStep,nu crezi că ești cel mai penibil și la toate întrebările tu te bagi ca chilotul în c*r raised eyebrows?

| MyObsession a răspuns (pentru CristinaLăvMucAnonim):

Îţi e superior, muc.

| GhostStar a răspuns (pentru MyObsession):

De acord cu tine, si ca sa raspund, ii roade motanul meu

| CristinaLăvMucAnonim explică:

@MyObsession,mulțumesc că m-ai atenționat.Dar nu cred că îmi este superior dacă la aproape fiecare întrebare răspunde:"Să-mi sugi ****."Oamenii cu puțin raționament nu gândesc așa.Mulțumesc că te-ai obosit să tastezi.

| MyObsession a răspuns (pentru CristinaLăvMucAnonim):

Normal şi eu fac aşa.Din moment ce puneţi întrebări de toată idioţenia noi vă gonim.

| CristinaLăvMucAnonim explică:

Cine nu e de acord cu răspunsurile mele sau cu întrebările mele, să nu se mai obosească să tasteze pentru că acele comentarii pentru mine sunt = 0.

| giuly a răspuns (pentru CristinaLăvMucAnonim):

Sugi curu, viţico

| CristinaLăvMucAnonim explică:

Ok,MyObsession.Eu sunt cam de anul trecut pe TPU, dar de abia în ultimele luni ale acestui an am intrat pe T/A. Așa că nu sunt prea obișnuită cu acest fel de a vorbi.Rog puțină înțelegere.

| CristinaLăvMucAnonim explică:

@LexXy,ce amuzantă ești, mi-am uitat râsul în pantaloni.

| TheDubstepMan a răspuns (pentru CristinaLăvMucAnonim):

Esti cumva din Iasi? Cred ca stiu uratenia din tine te-am mai vazut eu...

| xElenaH a răspuns:

I`a folosit fratemeu pe post de prezervative...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O.M.G, ce intrebari stupide de tot rasul, ti-a crescut glicemia si ai lesinat la tastatura? laughing

| Funner a răspuns:

Uite ce poti face dintr-un singur ciorap, poate chiar cadou de revelion ) http://moldfun.net/ce-putem-face-cu-un-ciorap