| SmileToMe a întrebat:

Ups...

Da, stim ca avem o problema si lucram sa o remediem. Am putea veni cu tot felul de scuze, insa explicatia e simpla: suntem in momentul in care traficul depaseste capacitatile hardware.

Lucram la aceasta problema.
Ne cerem scuze pentru toate inconvenientele.

Haida shh putin don't tell anyone. Iesiti un pic de pe site si reveniti in 5 minute, vedeti ca merge site-u greu happy

5 răspunsuri:
| Comy a răspuns:

Noi sa iesim si tu sa stai

| AnneMarri a răspuns:

Da, şi eu am întâmpinat-o şi... mi-a venit o altă idee: De ce să nu ieşi tu 5 minute? smug

| Broadband a răspuns:

Sa-i face ceva, ce dracu intra 100 de useri si gata s-a blocat complet.

| Broadband a răspuns:

Imi cer scuze de greselile de ortografie, eram dupa somn tongue

| SmileToMe explică:

laughing. era o chestie pe bune