| anonim_4396 a întrebat:

V-ar placea sa traiti ca niste caini? Sa dormiti in cotet, sa latrati si sa fiti legati?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| blackPug97 a răspuns:

Nobody can tie this eternal flame, baby laughing

| T0T a răspuns:

Uneori.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu, mie nu mi-ar placea sa traiesc ca un caine. Dar nu toti cainii dorm in cotet si stau legati, spre exemplu catelul meu nu a stat legat nici macar o data in toata viata lui, si nu prea doarme in cotet, doarme pe unde ii place lui, si unde se simte el confortabil, mai sta si el in cotet atunci cand ploua. O data a intrat in bucatarie la matusa mea si i-a mancat tortul de pe masa laughing, si in alta zi a intrat pe usa din fata casei si sora mea l-a gasit in sufragerie laughing