| ☻☆Diana☆☻ a întrebat:

In ce an v-ar placea sa traiti, si de ce?big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin 1970 asa, sa vad si eu cum erau vremurile alea, cu masina de inghetata ce venea si toti copii se bucurau, fara computer, telefon si alte din astealove struck, asa doar pe afara cu mingea, de`a v-ati ascunselea, pffff:Xlove struck:X, aaa da` sa n`am 17 anibig grin sa am vreo` 11batting eyelashes.

P. S:Super tare intrebarea talove struck.

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

1918.Pentru ca as avea ocazia sa cunosc in sfarsit niste romani in adevaratul sens al cuvantuluiwinking

| User a răspuns:

2006 sau 2007. Pentru ca au fost cei mai buni ani ai mei.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu conteaza anul sau timpul, important este viata si farmecul ei.

| Andreea_8014 a răspuns:

2006 straight face
Atunci era mai bine pentru. mine straight face

| tim a răspuns:

Pai stiu eu prin 1000-1000si ceva? ca era mai curat aerul, mai naturala lumea, si nu erau computere binenteles.Ar fi interesant

| BabyPink a răspuns:

1848 -> 2000 happy. Să pot să mă bucur de bunicii mei, să văd ce fel trăiau oamenii pe timpul lui Ceauşescu.

| TeoIonela a răspuns:

2012tongue

| ΔH a răspuns:

23 decembrie 2012

| Demise a răspuns:

Asi fi vrut in era lui adam si eva... inainte de Hristos... deoarece nu se descurcau cu nimic pe atunci. erau cam fraieri rolling on the floor

| doar.eu a răspuns:

In 1991, cand m-am nascut.ca sa imi pot retrai copilaria :X sa pot retrai anii aceia in care nu aveam griji, dormeam linistita noptile fara sa ma gandesc la ziua de maine si in care traiam simplu (nu ca si acum, cand in loc de jocurile placute intr-un grup mare de prieteni adunati la coltul strazii, se afla calculatoarele )

| Cretzule a răspuns:

1918 sa asist la unire

| flyleaf22 a răspuns:

2040. sa locuiesc intr-o casa inteligenta day dreaming

| Giuly_3112 a răspuns:

Pai eu as vrea sa traiesc in ani cand tat era mic ca si mine in 1963 :X:X de ce? pentru ca atunci nu erau multe crime nu se lua nimeni de tine si pe vremea aia era copilarie nu ca acum straight face

| oleee a răspuns:

Peste 100 de anistraight face poate atunci o sa aiba si romania autostrazihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum cativa ani in urma cam cu 4-5 ani. PENTRU CA SE PASTRAU Traditiile si nu era atata politica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa retraiesc anul 2009 de mii de ori, sau fiecare an sa fie la fel de bun ca el happy.

| tynaoana a răspuns:

In 2005. as vrea sa pot da timpul inapoi. regret ca nu mi-am pretrecut mai mult timp cu persoane dragi mie

| laur_6762 a răspuns:

Nu cred ca as vrea sa schimb ceva la anul in care traiesc. este super asa big grin

| mariuskenvello a răspuns:

Macar anul asta dar mcar sa simt ca traiesccryingmarius_kenvellohappy