| TempestUV a întrebat:

V-ati uitat la prostii spun nu?

Răspuns Câştigător
| PisicaCuBere a răspuns:

Nu ( gata sunt proasta )

18 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Ai uitat că tu doreai să te uiti dar avei treabă?

| W3R4 a răspuns:

Miau.

| Kalla a răspuns:

Au anulat programul pentru ca facea de ras Romania.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kalla):

Altfel România e templul sacru al minunatului, un tărâm impozant de o perfecţiune sublimă, un stat de o corectitudine imaculată, cu oameni respectuoşi, bine crescuţi, excelent educaţi, şcoli de mare prestigiu, locuri de muncă berechet, fără boschetari, fără mincinoşi, fără pile, cunoştinţe sau relaţii pentru a obţine un post important...

| Kalla a răspuns (pentru anonim_4396):

Tara unde adolescentele pot sa se plimbe singure si linistite noaptea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kalla):

Ţara unde te poţi plimba în pace printr-un oraş, fiindcă nu există nici măcar un singur maidanez în el.

| Kalla a răspuns (pentru anonim_4396):

Tara unde iti dau portofelul inapoi daca iti cade din buzunar.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kalla):

Ţara unde dacă ştii karate, judo, jiu jitsu, box, wushu, ninjitsu, ai 3 pistoale la tine şi eşti încojurat de 10 bodyguarzi ai curajul să treci printr-un cartier rău famat plin ochi cu ţigani, de altfel foarte prietenoşi, care te invită cu ospitalitate în casele lor modeste şi frumos amenajate, te întâmpină cu un pahar de vin de bună calitate şi îţi "servesc" auzului numai Bach şi Verdi.

| Kalla a răspuns (pentru anonim_4396):

Tara unde toti ar vrea sa traiasca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kalla):

Ţara în care toţi doctorii se înghesuie să profeseze.

| Kalla a răspuns (pentru anonim_4396):

Maxim : ))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| SmileyQueen a răspuns:

Pai da, why not? Ne-am uitat la try not to laughlaughing

| Allєє a răspuns:

Da, a fost tare!

| ℵøℵαмε7655 a răspuns:

Cu faze de astea mă dădeau afară din grădiniţă.

| MoarteaLaConserva a răspuns:

Ai fost cumva în vreo ediție ca să merite?

| alexadeea a răspuns:

La fel ca tine.