| elyfel a întrebat:

Va plac robotzii? FO si MOCA

Răspuns Câştigător
| Rooobi a răspuns:

La inceput erau mai faini in sezonu 1 acu nu mai sunt asa amuzanti a trecut moda robotzii

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mnu.

| ᎦʉɮȤҿℜθ a răspuns:

De Doza De Haș ați auzit? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru ᎦʉɮȤҿℜθ):

Da

| Xtadelo a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu eu ma uit numai la Mo si F.O.C.A.

| M1hai a răspuns:

Si ni ce hal, cei mai tari happy

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Acu-s mai subtili, de aia spun multi ca nu mai sunt amuzanti.

| iKeel a răspuns:

'' Mo şi foca ''. Nu. Nimeni de-aici nu se uită la retardaţii ăia.

| Elsiane a răspuns (pentru iKeel):

Și cine esti tu să spui asta în numele tuturor? Spune în numele tău, ție nu-ți place, poate la alții. Cine știe.

| iKeel a răspuns (pentru Elsiane):

Pentru început, îţi zic din prima să nu mai comentezi aiurea.; )

Am zis la mişto răspunsul ăsta, şi oricum, dacă ziceam în numele tuturor, ziceam la ăia care sunt de mai mult timp pe TPU.; )

| RainboyDash a răspuns:

Nu!

| Kisie a răspuns:

Cui nu ii plac...

| sebyse a răspuns:

JOI NU O APARUT EP NOUcrying dar totusi unele nu sunt bas faine cum e ultimul

| ƒαηтαѕу a răspuns:

Si mie imi place FO si MOCAlaughing

| Andra_8863 a răspuns:

Da dar nu era mo si foca?

| AcadeaMulticolora a răspuns:

Daa.

| TobiRami a răspuns:

HEHEHE
Mie imi place Mo si Foca nu Fo so Moca

| Pathy a răspuns:

Mo si F.O.C.A :X