| EdiT a întrebat:

Va place comicul meu? Nu fiti duri :)) http://i.imgur.com/Kz0Rr.jpg

24 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Ala e penisul tau sau singurul neuron din cap?

| DaVà a răspuns:

Penibil...

| NoChanceForUs a răspuns:

@EdiT...dă edit la desen. Eventual editează-te și pe tine, folosește guma de șters.

| Puţifer a răspuns:

Ahaa.
şi arată cam ca al meu. nu? : http://www.tpu.ro/......a-mai-fac/
câtă originalitate. :)

| RockaruL a răspuns:

Misto! Ti-ai desenat acolo puta nu? aaa...nu,nu e asta... puta ta e prea mica sa semene cu linia aia! Ia dracu lupa si uitate la ea ca in comic nu ai prea vazut-o binelaughing

| AnneMarri a răspuns:

Da! Îl ador! love struck

Ăsta este creierul lui Gaystin Gayberon, nu? Dacă nu-i, comicu tău îi ca o budă căzută.

| VacutzaRoscata a răspuns:

E cel mai fain comic pe care l-am vazut, serios love struck love struck

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Interesant...ar vrea sa fie creierul tau?

| sabilopod a răspuns:

Jackson pollock!

| BastetReloaded a răspuns:

Ce-mi place când umpleţi categoriile de căcaturi!love struck

| lipitoOarea a răspuns:

E fain. Ce vrea sa reprezine, o rama?

| LolNope a răspuns:

Este de-a dreptul superb,serios.

Este abstract, dar totusi nu prea extravagant.

Esti un Picasso, ce mai!

*sarcasm mode-off*

Hmm...Mai reusit decat altele...

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Superb love struck

sunt mandră de tine smug

*îşi şterge o lacrimă*

*serious mode on*

cât timp ţi`a luat să`l faci?batting eyelashes

[sper că mai puţin faţă de timpul pierdut să îmi schimb eu tamponul big grin]

| Jazzooohs a răspuns:

Mie îmi seamănă cu cocoaşa unei cămile.

| JustMelavJustMe a răspuns:

Se pune la Comics da in fine cat despre comicul tau am o singura intrebare: Ce cu se mananca?
De asemenea inceputul este absolt glorios ma gandesc serios sa-ti devin manager pentru astfel de desene! Imagineaza-ti o gama intreaga de linii strambe, curbate, poate chiar forme geometrice! Nimeni nu s-a gandit la asta vreodata! TPU-istii nu se vor satura de liniutele tale si toti te vor copia. Astept mesaj pe privatlaughing

LoL, nu! raspuns pentru T/A.

| eL3cTr0 a răspuns:

Felicitari.Cred ca nu ai lucrat mai mult de 5 secunde la el. laughing

| tomy111 a răspuns:

Aaaa... am ras intr-adevar.happy E fain...
fundita?:*

| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

Inca 10 secunde pierdute in viata.

| EdiT explică:

Bogdan26
am zis sa nu fii dur baa laughing

| EdiT explică:

Mi-ai dat idee pentru noul meu comic putifer laughing

| PisikaNeagra a răspuns:

Ce vrea sa insemne?
10 secnde pierdute citind intrebarea ta... Penibil cu P MARE!

| Nuimicitinumele a răspuns:

Cred ca lipseste ceva din desenu tau laughing

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Vruiai sa zici coimic in loc de comic nu? rolling on the floor

| Mimi_7805 a răspuns:

Cred ca ti-a luat mult laughing