| AaLexS a întrebat:

Va place cum pozeaza Fuego? >:
http://www.neuronu.ro/wp-content/uploads/2012/01/Fuego-p e-motor.jpg =))

Funda la cel mai traznit si amuzant raspuns. :D

Răspuns Câştigător
| BellaKiოNana a răspuns:

Parca`i o muiere cu pletele in vint big grin vrea sa ne arate ce bogatie are big grin

18 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Zici că-i mistreţ. *râde cu lacrimi*

| AaLexS explică (pentru AikkoxD):

rolling on the floor.

| AikkoxD a răspuns (pentru AaLexS):

Îmi şi imaginez cum îi flutură nasul în bătaia vântului...

| 21ndstillachild a răspuns (pentru AikkoxD):

Daca te ai intalni fata in fata cu el pun pariu ca i ai zice, slap my ass tiger rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| ÐÿÅ a răspuns:

Inainte sa vad poza credeam ca e Fuego in chiloti de tabla, dar se pare ca m-am inselat rolling on the floor

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Buna.Hei,fara suparare, dar...
Fuego este un om iubit de multi oameni.Este talentat si apare si la Tv.De ce sa ne batem joc de el? Doar pentru ca e la moda bataia de joc.Sincer,nu credeti ca el e ranit in interiorul lui? Eu numai zic...

| Xtadelo a răspuns:

Fuego nu pozeaza... e pozat laughing
Daca l-ar prinde niste bikeri... sa vezi ce le-ar mai canta impodobeste mama bradu... laughing))

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Buna.
Nu inteleg ce aveti toti cu Fuego? Ar trebui sa ne mandrim cu el, cu vocea lui. Este roman, de-al nostru si in loc sa-l apreciam, noi...

Si sa-ti raspun si la intrebare : fiecare are viata lui personala, si cu totii putem merge oriunde si sa facem orice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am nimic cu fuego, dar aici zici ca-i femeie.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Seamana cu un porc castrat.

| iKeel a răspuns:

Mi se pare mie, sau are un muc in gură?

| umbrax a răspuns:

I don't want to see aoleu zici ca e dracu

| Urpaniel a răspuns:

Nu puteai dormi dacă nu postai poza aici?

| SongokuJR a răspuns:

Ce Pastele masii acu chinuie si saracele scutere?rolling on the floor

| Differentx13 a răspuns:

E foto-model, ce să mai... :]]

| LATELY a răspuns:

Foto-model ce să mai laughing Dacă m-aş întâlni faţă în faţă cu el i-aş spune '' Kiss my ass ''