| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

Va place de verisorul meu?

file:///C:/Users/INFOGHID/Desktop/1310.jpg
astept pareri cat mai amuzante;;-)

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu v-am zis eu ca toti idiotii incep sa lase d.a.si sa vina pe t.a?
.s-a ales prafu si de asta...

| AndutzaAndu a răspuns:

M-am udat toată de frumos ce îi. laughing
*Pune-l pe un site cum ar fi imageshack sau imgur ca să putem vedea poza...*

| Șâret a răspuns:

Ești proastă happy
Respect!

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Siret nu ai dreptate, nu e proasta, e foarte proasta!
Ma mir cum de a reusit sa deschida calculatorul!

| MoonLight a răspuns:

E foarte...foarte...foarte*multi de "foarte" *
Where the f*ck este linkul?!?!

| lipitoOarea a răspuns:

Nu ma asteptam sa fie atat de ...de... nu stiu cum!

| TwixulDrept a răspuns:

WTF?! vezi peretele ala din fata ta? il vezi? beleste ochii bine l-ai vazut? acu da-te cu capu ca meritiwinking

| PrajituricaCuBomboneleColorate explică:

Mdah,ce sa zic,@Șiret,@fetitaCUmistourile, ma bucur ca stiti sa va autocaracterizati:-l

am pus intrebarea repede si nici macar nu m-am uitat daca s-a pus linkulsad
nu e nevoie sa ma faceti proastasad

| TheScamy a răspuns:

Eu pot intra in C-ul meu...Dar nu si in al tauwinking
"se uita-n sus"
Mare e gradina ta, D-ne.sad

Ps:Vorba lui @Apache.Sa ales prafu' de T/A. Unde draq trebuie sa stam ma si noi (astia normali la cap.)la D/S sunt tot idiotzi.De fapt de acolo cred ca ai venit si tu. Unde sa stam
"isi rupe parul din cap"!

| KoKo56 a răspuns:

Weee wow waaa...nu-mi place

| Ionait a răspuns:

Urca fotografia pe imageshack.us daca vrei sa fie vazut. Noi nu putem sa intram in calculatorul tau pentru a o vedea (cel putin fara sa suportam consecintele).

| Izzy_6579 a răspuns:

Bah copil puteai sa-l uploadezi pe imgur 8-)

| Rinkirikaki a răspuns:

Wow frumos verisor unde e?