| AtsukoKure a întrebat:

Va place Japonia? ...Limba, animeurile, karatele (eu unul practic)
mancarea (n-am incercat dar vreau)

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mâncarea picantă.

| MâţulMov a răspuns:

Hentaiurile big grin

| Alyra a răspuns:

知りません。

| suităr a răspuns:

Sigurele chestii care-mi plac la Japonia sunt:
Mâncarea, si Dragonbaaaaall!

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Da. O ador.
Pe curând!

| W3R4 a răspuns:

Da,e o ţară frumoasă, şi limba e chiar drăguţă, daca stai mai bine să o asculţi...animeurile la fel, le ador (chiar şi când nu ştiam că de fapt nu sunt producţii româneşti, ci japoneze).
Karate nu, dar fac Judo. smug
Am mâncat sushi...e chiar bun. :3

| LordBolton a răspuns:

Imi place Japonia dar nu si limba lor imposibila.

| Neverwas a răspuns:

Ador limba si animeurile, am fost aproape de centura neagra, inainte sa renunt la arte martiale, dar nu sunt mare fan se mancare japoneza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai întrebi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubesc japonia, dar le urasc limba aia imbosibila.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Da.

Răspuns utilizator avertizat
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Îmi place sake-ul smug

| InvertedDeformity a răspuns:

Karatele nu sunt din Japonia.

| AtsukoKure explică (pentru InvertedDeformity):

Eu practic stilul Shotokan Fudokan Traditional care provine din insulele Okinawa ( sau Okinaua nu stiu cum se pronunta ) care este in Japonia.
Depinde de stil.

| SelenaMe a răspuns:

Imi plac animeurile, limba nu prea, karate fac si eu, tara imi place

| UnVis a răspuns:

はい

| Aηdяєєa a răspuns:

Ăhă.

| FinnAdventureTime a răspuns:

Imi place pentru... orice e cu masini si animeuri de acolo (da, se baga si cursele si masinili tiuning de acolo).