| ViViDfan a întrebat:

Hey! deci:sunt innebunita dupa japonia/coreea si tot ce tine de ele.pana acum nu am incercat mancarea lor si sunt foarte curioasa. daca mai sunt si altii indragostiti de jap/coreea si ati incercat sa gatiti ceva din mancarea lor acasa vreau si eu retete ceva usor si sa aiba ingrediente pe care sa le pot gasi pe aicilaughing)funda

1 răspuns:
| rukimika a răspuns:

Doaamneeeeeeeeee,, glumesti? eu mor, eu traiesc numa sa ma duc in japonia. iubesc anime si oamneii, am cautat info despre ei, a auzit ca sunt superi.Nu vreau sa ma duc de aici, da vreau sa calotoresc toata japonia. Sa invat limba lor, ca mi se pare una din cele mai frumoase. Te sustin!