| Trinitas a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, sunt disperata, am ramas cu sechele!

Ieri seara am visat ceva socant. Se facea ca eram in pat cu Justin Bieber. A fost oribil, m-am trezit plangand. Nici nu va pot descrie prin ce-am trecut!
Amu, nu pot cere ajutorul nimanui. Mama o sa creada ca am inebunit. Cel mai mult mi-e teama de cand o sa dau ochii cu nea' Sebastian Bach, cum sa-i spun ca m-am culcat cu avortonul ala? Daca o sa rada de mine? Sau mai rau, daca o sa ma paraseasca? Bine, nu pot spune ca sunt cea mai "faithful" tipa, deh, adica nu o singura data am avut 'One wild night" cu Slash sau Joey Tempest, dar acum nu se mai poate.
Rog seriozitate maxima sau altfel azi nu ma mai culc. Chiar nu stiu ce sa spun cand o sa ne intalnim, fiindca sunt constienta ca pana la urma tot o sa afle.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Şi eu am visat că m-am culcat cu Beyonce... păcat kă o fo un vis numa`

| Șâret a răspuns:

Te înțeleg sis.
Și eu am trecut prin aceeași situație, dacă te uiți prin întrebările mele.

| AlQaeda a răspuns:

Moamăăă ce de cuvinte...

| pisoias a răspuns:

Mai bine povesteste-i tu oricum chiar daca se va supara sa se gandeasca ca in locu lui J.B ar fi putut fi Nicolaie Guta.

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

N`a fost un vis, Trinitas, n`a fost un vis! cool

* J. B. voice mode off *

| LikeARollingStone a răspuns:

Hai sa mori tu?

| smile20000 a răspuns:

Cum ai reusit sa scormanesti povestea asta? rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai calm, ca te-ai trezit. Esti treaz?