| Alex >D a întrebat:

Sebastian Bach ( ex-Skid Row ) / Jon Bon Jovi?
astept opinii. si argumente! care, cum, de ce...

Răspuns Câştigător
| fabogov a răspuns:

Bon Jovi.Ascult de mic, îi iubesc muzica. Cred că am spus îndeajuns, este un artist care te lasă fără cuvinte.

4 răspunsuri:
| Maverick33 a răspuns:

Jon...bineinteles. Ascult muzica lui de pe la vreo 12 ani. Are 4 copii, o sotie frumoasa. Ce ai mai vrea?

| Maverick33 a răspuns:

Jon Bon Jovi, bineinteles. Arata super la 48 de ani, are 4 copii, o sotie frumoasa ( casatoriti de 21 de ani), o fundatie caritabila ( Philadelphia Soul) si o formatie de hard rock care ii poarta numele. Ce altceva ti-ai putea dori?

| Roxana_6190 a răspuns:

Mn nu prea sunt fan(a) dar stii de ce?! Niciodata nu mi-a placut felul acesta asemanator cu un rapper sau cu un... EMo! Nu stiu mie imi plac astea mai decente!(parera mea)

| Zilia a răspuns:

Jon bon jovi
sunt mare fana si jon: arata bine[ nu doar pentru varsta lui], canta bine, joaca bine in filme, pare simpatic si in viata de zi cu zi, are o fundatie caritabila deci e altruist, ce altceva imi mai trebuie ca sa il prefer pe el?laughing