| MangoGirl a întrebat:

Va rog sa raspundeti repede, va rog frumos.am un cont pe barbiegirls.com si acolo e un concurs(miniconcurs). sunt trei animale ce trebuie gasite prin toata lumea : o girafa, un elefant si un koala. elefantul l-am gasit la cafenea iar pe koala in parc, dar girafa nu o gasesc.imi puteti spune voi va rog unde pot gasi girafa? va rog mult de tot si as dori daca se poate sa fiti cat mai exacti in raspuns.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E in casa din copac [ Tree house ]. Poti ajunge acolo doar daca esti V. I. P. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e in casa din copac si nu ai acces acolo numai daca esti v. i. p