| asdfghjk123456789 a întrebat:

As dori sa-mi cumpăr un Iphone si tot ce am gasit pana acum este prea scump (2600RON). Vreau sa ma incadrez in 1000RON. Daca gasiti oferte va rog sa raspundeti repede. Daca voi gasi ceva il voi cumpara dupa 3 setembrie.Multumesc mult! Cel mai bun raspuns, cea mai buna oferta, funda!big grin

Răspuns Câştigător
| Adita_8424 a răspuns:

Un iPhone 3GS e cam 1000 RON, gasesti pe okazii, si poti instala iOS 4.3.3 cu Jailbreak, daca e nou cu garantie, o pierzi, dar iti spun sa astepti pana prin octombrie-noiembrie, caci in septembrie iese iPhone 5, iar la noi ajunge putin mai tarziu, si dupa ce ajunge, se vor ieftini iPhone 4 si 3GS, si mai salvezi un 300 RON. Ai rabdare... Succes!