| JustMeNck a întrebat:

Vaaai, ce dragut!;;) http://www.facebook.com/....../photo.php

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O,dar vai!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uite viitorul țării...
Pa, pa.

| GroparuVesel a răspuns:

Ok.Groparul intelege.
*Myky96 mode on*
Hai sa le aratam tuturor user-ilor de pe TPU ca avem facebook si stim sa gasim poze pedofile care ni se par mai dragute.Incep eu!
*Myky96 mode off*
Unde papucu' lu Cornel e hazul in intrebarea asta? T/A, soro, T/A! Timp liber e cu o categorie mai sus.Adolescenti e cu mai multe categorii mai sus.Cauze nobile e parasita.
*nostalgic mode on*
Imi aduc aminte de vremurile in care se faceau comic-uri demne de aplauze si erau intrebari amuzante, nu raspunsuri.
*nostalgic mode off*

| JustMeNck explică (pentru GroparuVesel):

Ok,multumesc frumos pentru comentariu! Bafta!winking

| Iulia250711 a răspuns (pentru GroparuVesel):

Aha! Inca unul!

| robijam a răspuns:

Mai bine ma impusc decat sa vad poze editate de pedofili.

| JustMeNck explică (pentru robijam):

laughing Ti se pare ca sunt pedofila? Cum ai ajuns la concluzia asta?

| robijam a răspuns (pentru JustMeNck):

Da tu ai facut-o?

| Ashadow a răspuns:

Pe bune? Asta ti se pare dragut? Dragut= flocosenii, plusuri, pufi etc.

| SilentSuicide a răspuns:

Vaaaai, sunt cea mai cautata ucigasa laughing

| Omulambitious a răspuns:

Da modahee hee