| MrNicu a întrebat:

Vând OZN-uri. Cine vrea să cumpere?

Răspuns Câştigător
13 răspunsuri:
| Pawesome a răspuns:

Depinde.E dresat?

| zurick a răspuns:

Eu vand copaci cu unicorni si robotei mici cat o nuca care iti fac tema la mate si la altele

| suităr a răspuns:

Merg cu benzina? Sau cu finetty excitat?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Eu vreau să cumpăr unul. Ce ceri pe el?

| MrNicu explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Cinci gaini si un pachet de guma roz.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru MrNicu):

Ţi le trimit prin poştă. Trebuie să ajungă mâine.

| Speed99 a răspuns:

Ba tu muncesti la negru?! Ai 50 de milioane amenda ca popa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dus la Remat cateva si mi-au dat prime de casare din programul Rabla.Nu mai sunt la cautare!
Sunt poluante, nu poti sa faci poze pentru Facebook cu ele, in momentul in care tragi frana de mana se activeaza modul invisible.Eh, tot un Audi e mai bun, mai ales daca e SH si a apartinut unui mafiot...e o comoara.

| G2225hda a răspuns:

OZN-uri
explicatie:temele mele nerezolvate care zboara prin casa si asteapta sa fie rezolvate.
Nu multumesc

| Ani28IsBack a răspuns:

Eu.Poate are vreunu' ceva de intoarcere in timp, ca sa impiedic suspendarea vechiului meu cont.