| kat10 a întrebat:

Vara aceasta plec la tabara si nu stiu prea multe farse

4 răspunsuri:
| PinguinuL a răspuns:

Ascundete in baie si stai acolo.
sa vezi ce farsa le faci parintilor cand vor vedea ca nu te-ai dus big grin

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Te duci la cristian tabara de la pro tv?

| Iiiiioana a răspuns:

*pune-i pasta de dinti in papuci.
*cimeva zicea ca tot turnau apa dintr-un pahar in altu si sopteau:fa pe tine si au reusit big grin
pune-i gheata (sau pungi cu apa rece)sub perna chiar inainte sa va culcati in timp ce e la baie. big grin
cat timp face dus, ascunede-i toate hainele. si apoi iesi afara din camera sa vezi ce face si dupa cateva minute intra in camera si spune-i de farsa.
daca sunt paturi suprapuse dormi tu sus intr-o noapte si in timp ce doarme bate in pereti, si coboara-ti capul in jos si striga-l pe nume cu o voce mai ciudata. cand se ridica, prefa-te ca dormi!
condimenteaza putin mancarurile devil
coloreaza-ti colegul de camera cu pasta de dinti pe fata. sau pune-i ketchup in cap, doar intr-un loc.
spune-i colegului de camera ca tu mereu dormi cu o cana de apa langa tine in caz ca ti-e sete noaptea sa nu te mai ridici din pat. apoi tu te trezesti noapte si incepi sa canti ceva dar foarte scurt si iei cana de apa si o versi pe coleg. apoi te pui din nou in pat si dimineata spui ca nu ti-ai dat seama si ca tu uneori mai vorbesti in somn.
mergeti la baieti in camera si le faceti unghiile cu lac de unghii la icioare sau la maini si apoi sa spuneti ca nu aveti acetona. big grin
sunt obisnuite dar super tari! si eu merg big grin

| DroGuleTz a răspuns:

Ce zici de :
1-iei pasta de dinti sau crema de ras eu pui unui copil cand doarme in palma apoi il gadili usor cu un fulg pe fata se va murdari sg
2-pui o galeata de apa deasupra usii cu o sfoar staipitita si cand e pe cale sa iasa ceva tragi tongue
3-pui acetona in samponu colegi de camera sau ii tai lenjeria intima ceva de genu fundita?puppy dog eyes:*pup dolce