| dododdododo a întrebat:

Ce farse ati facut sau ati face intr-o tabara? Merg in vara asta si nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piper in nas, sampon, pasta de dinti in par, spuma de ras pe fata, astea in timpul somnului

4 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Eu...

| Dragonfly6 a răspuns:

Sa-ti vezi de treaba ta.

| Biancaalone a răspuns:

Pai multe....branza topita pe clanta, sa machiati pe unu cand doarme si sa-i faceti poze pe care o puneti pe facebook, sa luati telefonul la unul si cand isi da seama ca lipseste sa ii spuneti ca nu stiti de el pana ajunge la disperare, dar cand ajunge la plans sa il dati!
Sper ca te-am ajutat!

| AndreeaMoromete23 a răspuns:

Mama ce intrebare bunaa laughing
Pai, in prima seara vezi ce se intampla, cine este speriat de cine sau ce.
Daca unu/una este speriata de gandaci, cauta si tu o ganganie mai mare (nu urechelnita, e periculoasa daca intra in ureche) si sperie putin laughing
Intreaba un prieten daca poti da un tel de pe telu lui si pune alarma la 3 dimineata! Mai multe, trebuie doar sa ai imaginatie. Funda?