| DeedeeBesk a întrebat:

Ce farse ati facut sau ati face intr-o tabara? Merg in vara asta si nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Carlaaa a răspuns:

Aaa. pai intr-o tabara la cluj am vrut sa fac o gluma sa ii pun pasta de dinti unei fete pe mana si nu stiu cum am nimerit de i-am bagat in nas d-aia care e mentolata. nu am apasat pe tub dar s-a trezit plangand si rosie toata la fata laughing. Ni se parea amuzant dar nu cred ca a fost prea placut pentru ea.
Se mai pune pasta de dinti pe clanta.
Ni s-au aruncat oua in geam si pe usa... desi tinta eram noi. laughing
Trucul classic cu crema de corp/maini sau orice crema pe clantsa ca sa alunece.
Facutul unghiilor la baieti. la maini si picioare, de preferat la picioare ca nu sunt simturile atat de sensibile, noi a doua zi ne-am dus la baile felix si baietii nu aveau de unde sa ia acetona si erau dati cu un verde electric pe unghii. erau foarte comicii laughing.
Sau am mai scris noi cu carioca care se ia repede pe mainile si picioarele unor persoane.
Sau am fost la receptie sa luam cheia sa inchidem baia si am pus ceai laxativ in locul celui normal.[ nu era foarte puternic, deci nu era nici un risc ca acele persoane sa pateasca ceva ]

6 răspunsuri:
| Fillaide a răspuns:

Am machiat baietii in timp ce dormeau, ba unuia i-am pus si o fundita rosie in cap laughing le faceam manichiura si pedichiura, puneam in fata usii un vas cu apa si cei care intrau se impiedicau de el(o fata a si cazut in apa), cunoscuta pasta de dinti pe clanta si pe fata big grin am mai dat mainile baietilor cu vaselina urat mirositoare (de aia pentru tantari), furam mancarea din camera baietilor(desigur ca mai apoi o returnam in cantitati mai mici laughing ) speriam baietii noaptea, noi fiind si cu un etaj mai sus le mai turnam cate o caldare de apa in cap cand scoteau capul pe geam etc etc.

| *** ~_- DeLliAaA -_~ *** a răspuns:

Si eu merg vara asta:X

chestii cu pasta de dinti, aduceti`va acuarele si pictati baietii noaptea, machiatii, sunatii cu nr. ascuns, tot felul de ideibig grin

| mjalex98 a răspuns:

Cele mai tari farse sunt si riscante. Cum ar fi ia o folie de plastic transparenta si mare si inainte de culcare puno pe wc si leag-o bine si seara cand cineva se duce la baie...(poti sa-ti imaginezi singura rezultatul) dar ai grija sa nu te duci tu.Sau sa tragi salteaua de sub cineva care doarme.Sau poti sa iei o bricheta si 2 farfurii si pui sa arda bricheta sub una din farfuriisi asa o sa aiba funingina si ii dai cuiva farfuria aia muradara si u cu cealalta desenezi pe fata si ii spui sa te imite dar el sau ea o sa se manjeasca pe fata fara sa stie.SAu pui niste obstacole si cineva legat la ochi trebuie sa mearga peste si cand ajunge la ultimul pai in spatele obstacolului(in locul unde ar trebui sa callce ) un lighean cu apa laughing o sa se ude tot. ti-as spune mai multe da am doar 12 ani. fundita?

| Chs_Răzvan_1991 a răspuns:

Scoate crema din oreo si pune pasta de dinti

| FireIceWaterWind a răspuns:

Vai... c amintirilaughing. In tabara am facut o multime de tampeniilaughing. De exemplu i-am pus la unu gilette in sampon; pasta de dinti pe perna; l-am infasurat in hartie igienica at cand dormea; am pus slapul in microundele din bucataria vilei laughingrolling on the floor; i-am ascuns papucii si pantalonii; crema in slapi; geamantanul in cabina de duslaughing; l-am inchis afaralaughing etc. Sau la o mama care o venit cu copilul in tabara i-am impins masina dupa casa si dimineata nu a mai gasit-olaughingrolling on the floor...aia a fost faza tabereilaughing. Sper ca te-am ajutat cat de catlaughing. Succes!

| Maimesco_Marina_1982 a răspuns:

Eu ma duc aceasta vara la tabara si e amuzant sa dai cu ruj o fata sau sa torni frisca pe mana si gadeli nasu cu o pana. Ar mai fi ca sa desenezi pe fata fetelor cu un marker permanent o mustata!