| maduts a întrebat:

Vazusem pe youtube un filmulet cu un om care dormea pe canapea si era speriat de sunetul de impuscaturi de la counter. stie cineva linkul`?
funda:X

2 răspunsuri:
| georgy10 a răspuns:

Nu l-am gasit pe acela despre zici tu, dar poftim unul de mori de ras. :)):)):))http://www.youtube.com/watch?v=rDDYuqPbR3I

| YoYo a răspuns:

Nu stiiu de care zici stiu ca era unu care tot il impuscau astia la counter si isi arunca tastatura prin casa dadea suturi in pc... in finee disperati ce sa le faci happy