| chiftelutacrocanta a întrebat:

Viata e o scoala plina de profesori prosti,nu urmati profesorii prosti,e foarte importanta puterea exemplului,am observat ca imitam stilul de gandire a prostilor si actionam la fel de prost ca prostii,oamenii devin rai pentru ca au vazut rautate in jur,nu e moral,oamenii rai sunt inchisi la inima,la minte,nu au ratiune,deci sunt prosti si se plictisesc, nu uitati sa faceti diferenta intre rautate si smecherie si curaj si libertate, sunt lucruri opuse, ce parere aveti?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| GreenVoid a răspuns:

Ca ai intalnit prea multi oameni prostilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| GreenVoid a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Eu nu imit nici un prost daca tu o faci e strict problema ta.Da.mi macar un exemplu daca tot ai inceput.

Răspuns utilizator avertizat
| GreenVoid a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Incapatanarea este o trasatura de caracter, la fel si increderea.Este in felul nostru de a fii nu l.am luat de la prosti, confunzi tu multe lucruri. Pune mana si citeste o carte sa treaca timpul si n.ai sa mai vezi prosti peste totwinking