| LPCTSTR a întrebat:

Voi ați auzit vreodată de persoane cu adicții pentru autobuze/alte vehicule (în afară de clasica mașină)?

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Autobuzele care circula la mine sunt niste jafuri, când plouă intra efectiv apa în autobuz, oglinzile sunt lipite cu bandă, sunt furtune și cabluri pe sub scaune, ușa nu se închide corect și șoferul umblă cu motor de rezervă la bagaje. Ah, și uneori se mai dau scaune jos sa intre mai multa lume in autobuz.

Nu cred că poți avea adicție de așa ceva, eventual doar daca îți place adrenalina și nimerești loc lângă ușa care nu se închide.

15 răspunsuri:
| LPCTSTR explică (pentru PainTech):

Avem un obserdat pe aici in adevaratul sens al cuvantului, il gasesti la rank 82 deocamdata, iar eu, nu stiu cum fac de vad, dar daca nu intreaba de pseudostiiine&sh*t, este "martorul autobuzelor" mai rau decat martorii lui jehovvah rolling on the floor

| gabicoo a răspuns:

Navetiștii?

| aXy99 a răspuns:

Nu.

| Superior a răspuns:

Îmi place să o frec de pereții autobuzului.

Am glumit MA.

Răspuns utilizator avertizat
| Sofer a răspuns:

Un microbuz tunat.

| BlackRose03 a răspuns (pentru PainTech):

Din ce comuna vii si tu?laughing

| PainTech a răspuns (pentru BlackRose03):

Din una in care primarul nu vrea absolut deloc sa schimbe contractul cu alta firma de transport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu personal nu, dar e posibil să existe astfel de persoane.

| LPCTSTR explică (pentru anonim_4396):

Oohh si cata dreptate ai.
Avem deja unul obsedat pana-n panzele albe, daca-ti vine sa crezi. Dragul pseudo-doctor AvalonhAlin, daca-l stii, ar fi cel din capul cozii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Îl știu. I-am dat ignore de câteva săptămâni.

| LPCTSTR explică (pentru anonim_4396):

Si tie-ti mai apar intrebarile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Nu. Tocmai ăsta era și scopul: să NU-mi mai apară.

| LPCTSTR explică (pentru anonim_4396):

Eu stiu TPU destul de "țepăr" la treaba cu utilizatorii blocati.

| raMLesS a răspuns:

Eu nu dar mai sunt pedofili care le place