| Andrei7520152 a întrebat:

Voi ati mai auzit de asa ceva?

http://www.gugle.illegal.ro/

Ce ziceti?:))

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Îl știu de circa 4 ani, noi țiganii aflăm primii.

11 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Şucar mo. Sa' i parte de şoşoi mo, talian bahtali!
Ja kere coliba!

| Bogdanux a răspuns (pentru Arthur):

Translate?

| Andrei7520152 explică (pentru Bogdanux):

Da pentru aia e Gugle Translate laughing

| Bogdanux a răspuns (pentru Andrei7520152):

Gugle Translate sau Google Translate? Je don't parleste "tiganeza".

| Arthur a răspuns (pentru Bogdanux):

No fratele meu, da ce vrei învăţătură gratis, ia mai dă matale mâncaţaş o găină, da vez să nu fie neagră şi-ţi zâc şâ viitoru, că la trecut şâ prăzănt mă uit la profil.
Şâ vez poate mai ai pacolo şâ haltceva de pus hîn gură sau hân pozonar.

| Bogdanux a răspuns (pentru Arthur):

Haoleo fratelooo, ca bine zici.

*isi desface geaca de piele*

Iote aci ceasuri da ceasuri bastane, shukare si coclite in plastic aurit.Asta he Rulex, hasta Harmani, iti hofer ce vrea inimioara ta jupane.

Hapoi ma poti hinvata tiganeza.

| Arthur a răspuns (pentru Bogdanux):

No vez că te făcuşi băiat de treabă gagiule. Avelo grija la piranda şi puradei că dacă ciordesc o fac din hobişnuinţă nu cu rea credinţă.

| Ţepeşu a răspuns (pentru Arthur):

Haoleom, belimiai ciuma! Mam spurcat purandeu hacuma cand ha vazat ci scras di vharza hacra... Gajiule, nu te pa*di chu minhi, ci hei teoi puni sa baji nasun materialu' prim hal phurandelului hasta di langi mini. Sha dai han molimi dacah mantalaji, sha te hapuci di tangaleii haia dan shiorapii tai si si sari han sus.

True story...

| Ţepeşu a răspuns (pentru Arthur):

No domnie da di she nu inveti di aisasa?
http://www.razveee.com/dictionar-tiganesc-roman/

| Deny1333 a răspuns:

Eu nu zic nimc, încerc să traduc ce vor Arthur şi Bogdan să zică...

| teodora555 a răspuns:

Hahahaha am murit de ras

Întrebări recente