| Seducatorul a întrebat:

Voi credeti ca rechinii respira sub apa?

Răspuns Câştigător
| Ashadow a răspuns:

Nu,in apa doar expira, pe urma casca gura la suprafata ca sa inspire si la cata pofta de aer au, casca gura cu atata disperare ca mai prind si cate-un om asa, accidental.

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu,respiră doar la fund.

| Furculingură a răspuns:

Doamne fereşte! Vrei să se înece?

| zurick a răspuns:

Tu crezi ca ma intereseaza rechinii?!

| suităr a răspuns:

Logic

| Speed99 a răspuns:

Nu stiu, nu imi pasa, dar in sfarsit ti-ai pus o poza de profil normala! Thanks God!

| Ayako a răspuns:

Logic ca da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au branhii, biologia asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,au un tub de respiratie care il baga scafandrii cand cerceteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident.

| Klaryssa a răspuns:

Nuu! Doamne feri! Cine a mai auzit de respiratie subacvatica?

| VeveritaBestiala a răspuns:

Du-te si intreaba-l

| Clawd3lw a răspuns:

Rechinii posedă între cinci și șapte branhii pe fiecare latură a corpului deci da, acestia respira sub apa.

| Rooobi a răspuns:

Nu respira, doar se ***.

| MariusBoy2013 a răspuns:

De ce?
Ai vazut tu vreun rechin care sa inecat?

| Miiku a răspuns:

Si eu care ma gandeam ca isi tin respiratia ca sa nu se inece. sad