| byapiki a întrebat:

Voi credeti in spirite/fantome? Ce povesti stiti despre ele?

Răspuns Câştigător
| Éηεяgý a răspuns:

Cele doua din inaintea mea sunt doua...Mai bine lasa.Eu nu cred in asa ceva. Daca crezi in asa ceva sau vezi asa ceva esti posedat de diavol(cum sunt cele doua din inaintea mea.saracele).

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Stiu ca una-ti va lua sufletul la noapte.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Ok,avem nevoie de intrebari p-aici and all, dar nu din astea.straight face
Bitch, GTFO and go make me a sandwich. With mayonnaise.

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Heii.
Chiar cea mai buna prietena a mea este impreuna cu un spirit; se iubesc enorm.
Doar ca relatia noastra s-a cam deteriorat in ultima vreme. eu fiind cu o fantoma si ea cu un spirit. ei doi nu se prea inteleg asa ca noi doua nu mai suntem atat de bune prietene.
Morala:
Nu te incurca cu din asteaoh go on.

| Byencutzyk a răspuns:

Buna!
Pai nu cred in asa numitele " fantome". Dar stii si tu cum e omul pana nu vede pe pielea lui nu crede!