| Katty009 a întrebat:

Ce credeti? Exista fantome sau spirite?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca exista daca chiar crezi in ele, deoarece nu inteleg cum de s-au inventat aceste lucruri daca nu ar avea o teorie,o baza. Insa tot asa am putea sa spunem ca este ceva supranatural inventat de noi, deci nu stiu ce sa iti raspund. Unii spun ca exista, ca s-au mai vazut fantome sau spirite desi in video-uri sau poze e foarte usor de editat, dar si acest fat se bate cap la cap deoarece nu poti sa spui ca ai vazut o fantoma sau un spirit fara sa sstii cum arata.

6 răspunsuri:
| MaDrogezCuPepsiCola a răspuns:

Spirite exista dar fantome NU

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Poate exista fantome dar spirite stiu sigur ca exista!

| EuNuTu a răspuns:

Nu exista fantome, dar exista demoni.

| PăpușăDePlasticPrefăcută a răspuns:

Cauta serialul "mesaje de dincolo"

| danielioan1 a răspuns:

Totul depinde de viata care o ai din punctul meu de vedere si cit de bogata poate sa-ti fie imaginatia.