| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum ati descoperit T/A-ul?

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cine mai ține minte?

| AikkoxD a răspuns:

Căutam nu ştiu ce referate prin 2009 şi am dat de el. Apoi prin 2010 mi-am făcut cont. Şi de atunci înjur oamenii.

| Furculingură a răspuns:

Căutam telecomanda şi m-am împiedicat de el. Mirosea urât, dar avea ceva aparte.

| zurick a răspuns:

Acolo s-a oprit libelula mea, bre. Măcar dacă libelula ta nu mai căuta vaselină...

| suităr a răspuns:

Păi răsfoiam printre categorii și am văzut ''amuzante'' acolo scris cu albastru și in gându' meu `aici îi de mine`.Și nu a fost de mine dar na.

| AirănMeidăn a răspuns:

L-am descoperit luând pătura de pe el.

| W3R4 a răspuns:

O să te plictiseşti imediat dacă stau să-ţi povestesc. laughing
Să zicem doar că dintr-o mare prostie...care s-a dovedit cea mai "bună" prostie pe care n-am regretat-o (atât de tare).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era 2010, era aprilie, era vacanţa de primăvară... căutam ceva pe gugăl ş-am descoperit acest minunat site. Dar prin februarie 2012 am început să răspund mai mult pe-aici, acuşic' nici nu-mi pasă de soarta contului meu. A, şi prin 2011 stăteam mai mult pe alte site-uri, rar mai călcam piciorul aci ca să caut întrebări şi răspunsuri.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aaa, am zis cum am descoperit TPU-ul laughing
T/A-ul l-am descoperit tot în 2010, dar nu voiam să mă bag, abia prin mai-iunie 2012 am început să pun întrebări pe T/A.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am întrebat pe cineva unde-i toaleta, şi m-a condus aici.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Sincer?
Chiar nu mai stiu.

| DoriKat a răspuns:

Cu ajutorul mouse-ului. doar am dat click! happy

| SlєndєrGirL a răspuns:

Cu Talent