| Maria000 a întrebat:

Voua vi s-a intamplat sa va sune telefonul la scoala, in ore?

Răspuns Câştigător
| lalalalallll a răspuns:

Nu, eu îl pun pe silențios...

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Da.
Dar nu au nimic profesori, si profesorilor le suna (ah, si ce melodii au unii -_-' )

| Criiiiiiiis a răspuns:

- Da mi s-a întâmplat și îmi suna telefonul gen :

http://www.youtube.com/watch?v=s8q3opwpppo

- Toți erau hipnotizați @-).

| Pralină a răspuns:

Deja profii ma intreaba:"Domnisoara iar ti-ai schimbat ring-tonul?"

| PotcaPădurii a răspuns:

Si apoi mi-am vazut profesoara dansand pe House of Fire. De atunci am ramas cu sechele pe viata.

| AnneBre a răspuns:

Al meu e pe silent.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Nu. Pe mine m-a prins profa de engleza cand trimiteam mesaje in ora -_-.

| totGumã a răspuns:

Da,mama ce tragedie!

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Da.
La ora de engleza. Si uite cum suna:
http://www.youtube.com/watch?v=KagvExF-ijc
Ce am ras in pauza...

| Fiction a răspuns:

Nope,dar o colega asculta muzica linistita la geam si dintr-o data a intrat profa de tehno...

| DeeaUcideVisse a răspuns:

Pana acum nu... dar pana termin a8'a mai e timp happy

| Budincăă a răspuns:

Chiar azi,in ora de biologie,cand dadeam test, am primit un mesaj.b-) da, era de la un coleg.si scria: zi'mi si mie subiectu 2, please. =)

| Mindreader13 a răspuns:

Anul trecut, de 3 ori in 2 minute. si tot anul trecut, dar cand il dadusem pe silentios, vibra cu tot cu banca in timpul orei de romana laughing

| klameteo a răspuns:

Da,in ora de engleza si aveam ca ringtone Thrift Shop rolling on the floor))))Mama, cat am ras dupa =)

| ShowYourSwag a răspuns:

Mie de cele mai multe ori mi-a sunat alarma.