| CastorR a întrebat:

*Se duce sa isi usuce cartile pline de lapte*

Voua ce vi sa mai intamplat pe la scoala?

12 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Hmm la facultate: Mi-a facut sex oral în baie o colegă.
+1000 xp

Răspuns utilizator avertizat
| Musique a răspuns:

Am ras ca o capra la ora de istorie, deoarece si findca, a venit una dintr-o clasa paralela sa de-a teza (cica lipsise) asa ca, tot ii dadeam biletele cu raspunsurile.Tot 3 a luat (fosta mea colega de gradinita crying )

| lalalalallll a răspuns:

Tu iei pachetul care-l aduce în pauză?
Eu nici nu mă ating de el.

| MyObsession a răspuns:

Nimic nou m-am imbracat in halat de baie cu blana si m-am plimbat pe hol.
Nimic nou.

| AnneBre a răspuns:

Nimic...

| diaηα a răspuns:

Scoala e pericol public straight face
-mi-am spart capu
-mi-am taiat venele
-a venit salvarea dp mine

.

He! Ce fericire happy

| DeeaUcideVisse a răspuns:

*se duce sa isi coase hainele si sa le bage in masina de spalat*
*apoi se duce sa isi incalzeasca picioarele mov*
*apoi se duce sa ia pixu si sa faca din 4 un 9 in carnet*
*pe urma se duce sa vada daca i s-au dezROSIT urechile*

Sper ca ti-ai dat seama ce zi fenomenala am avut

| Pufi1999 a răspuns:

Eu am scris la teza la fizica de la randul unu, nu doi, si nebuna nebuna de profa a zis ca imi da 1, dar m-a salvat tati.

| ILoveMyBed a răspuns:

Pai :
Am primit un iaurt in cap.
Am primit si un creion in ochi.
I-am pus piedica dirigintei.
I-am trantit o usa in cap la profu de mate.
M-am impiedicat de piedestalul ala de la tabla si m-am dus cu capul in perete.
Cum stau in ultima banca la biologie, la teza la mate, m-am lasat pe spate si am cazut.
Pictam la desen si un dughit m-a impins cu caul in desenl proaspat desenat.
Era sa arunc un elev pe geam(Ps:etajul 1)
La o piesa la teatru, am spus in loc de "draga" "dracu", in fata tuturor elevilor, parintilor, profesorilor, si directoarei. Mai vrei?

| superpissy40 a răspuns:

*o doare burta*

azi e 30 si asta expira pe 20... diferenta mare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram spectatoare la un spectacol de c8chii de clasa a IV a şi a III a, şi unu o cântat o poezie de Păunescu.
Când am auzit poezia dar mai ales felul în care cântă ( zici că eram la slujbă)...
Am bufnit în râs dar criză de aia de nici cutremuru nu mă oprea.
Toţi s-au oprit, şi profa s-a uitat la mine...mai bine zis, toţi s-au uitat la mine...

La o profă îi suna telefonul cu o melodie de genu: Eu te-aşşş iubiiiiiii daca ai vreeeeeaaaaaaaaa. ( scârbooos)

O colegă m-a rugat să-i dau un corn la profă, şi când am fugit să-i dau cornul, m-am împiedicat de scaun, cornul a sărit din ambalaj în capul profei, mi-a căzut un scaun pe picioare, o bancă pe călcâie, şi cum era în ora de pictură, mi-a căzut apă pe spate. M-am zgâriat pe faţă, şi o colegă tocmai fugea si a căzut şi ea peste mine, si cum avea un lapte în mână, a căzut fix cu colţul laptelui în faţa ei.

Un copil din clasa a 8 ai-a băgat în pauză degetul în anus la profă...din greşeală...