| Cubulets a întrebat:

Vrea cineva sa il vada pe "nu stiu" in realitate?
http://blog.savy.ro/nu-stiu-interviu-cu-cipiran-apostoai e/

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Este un om simplu, cu bun simt si nu cred ca e cazul sa fie dat exemplu de amuzament. Numai noi romanii suntem o natie care radem si ii batjocorim pe cei pentru care ar trebui sa avem grija, compasiune si sa le oferim ajutor!

5 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

>dificultati tehnice

asa se intampla cand ai net de la state, plus ca si'au mai batut joc si de 'nu stiu guy'.

| User a răspuns:

Ma asteptam sa imi apara prin camera cand am intrat pe link, da nimic. Sub pat nu e, sub birou nu e, pe birou nu e. Cred ca s-a fail loaded linkul'

| T30D0RA a răspuns:

Eu nu il vad in realitate, tot in video il vad.

| GuessWho_8607 a răspuns:

Mie mi-e mila de el. E un om simplu, modest.

| YourDailyApple a răspuns:

Saracu sad Isi bat joc cocalarii aia 2 de el straight face
Tipu ala e de treaba, dar e cam "incet".
De ce nu ar sta si ei de vb cu unul pe care il duce bibilica cum ar fi Dawkins sau Dennet, sa ii vad atunci...
Daca faci bascalie de un prost devii automat intelectual, ce au vrut sa demonstreze ca sunt ei mai destepti decat el?