| Annaid a întrebat:

A murit Ciprian Apostoaie tipul cu "Nu stiu d'astea"?

Răspuns Câştigător
| SaintJimmy a răspuns:

Vai de mine şi de mine...
N-a murit.

47 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu ...nu a murit!

| cυρcαкє a răspuns:

Da, a murit! Glumeam, n-a murit. Dar de ce, si cine te-o pacalit?

| FreakyFred a răspuns:

He's not dead!

| marrr a răspuns:

@ProjectJackpot: Nu m-am mai luat de mult timp de nimeni. Chiar m-am lasat de TPU acum ceva vreme si nu pot zice ca-mi e bine fara, ba chiar imi lipsesc unii utilizatori, dar ma simt mai libera acum. Nu cred ca are nicio vina Ciprian ca este cum este. Nu putem zice ca este prost, din moment ce vorbeste din inima si are un suflet de milioane, o mentalitate pe care rar o intalnim. Desi nu isi exprima corect gandurile, pentru ca are, evident, probleme mintale, este un om bun care nu doreste raul, precum cei ce rad de o problema asa de grava ca a sahappy. Putea fi oricine in locul sau. Macar daca ti-ar fi pasat si l-ai fi ascultat. El e prost ca a zis "nu stiu", sau noi, care l-am urmat ca papagalii?

| Zoet a răspuns:

Nuuu!
Cine ti-a zislaughing?

| KiryuZero a răspuns:

Nup

| MihaicaDan a răspuns:

Waaa el se refera daca a murit sa fie la in puii mei... inca nu se stie... poate ca nu o sa mai fie TELECOMANDATII crying thinking

| ProjectJackpot a răspuns:

Conteaza retardatul ala? Sunteti niste..., de un om adevarat nu va intereseaza! sad Daca nu-mi spuneai faza cu "nu stiu...", nu-mi dadeam seama la cine te refereai. El a ajuns vedeta petru ca este prost si este si mandru de asta. Sa va fie rusine, Romania!

| ProjectJackpot a răspuns:

@anonim: da-i "sign up" ca sa stiu si eu cu cine am onoareawinking."ce vina are el ca este asa" WTF! vina este numai a lui, orice om isi face singur viata prin propile alegeri (nimeni nu l-a silit sa fie retardat). Si dreptul de a judeca l-am primit de la The GOD, deci nu te-npotriviwinking. Orice om are dreptul la o parere. Evident ca parera ta este gresita, repet logheaza-te si apoi sa te iei de mine. Asta denota ca tu faci parte dintre fanii "vedetei", sa-ti fie rusine! Nu cumva te uiti la otv 24 din 24 si asculti taraf tv? LOL laughing

| ProjectJackpot a răspuns:

@anonim, te rog sa te prezinti cu contradictoriu, desi nu prea ai cum sa ma contrazici. Vreau sa stiu si eu cine are o mentalitate atat de proasta pe acest site... te rog mult sad (de ce am impresia ca este vorba de o anonima big grin )...

| ProjectJackpot a răspuns:

@anonimuto, interesant discursul tau. Probabil ca nu sunt in masura sa te contrazic deoarece esti mai in varsta ca mine si stii mai multe. Dar o sa-ti atrag atentia la niste afirmatii simpatice de ale tale tongue. "misogin"...DOAMNE FESRESTE! Eu misogin? Eu iubesc femeile, nu prezint nici o sintoma de misogin.In fine, eu am abordat aceasta discutie draguta deoarece am vrut sa observ distrugerea culturala si penibilitatea romanilor sad. Adevaratele vedete nu sunt bagate in seama. Oamenii de nimic, sunt vedetele Romaniei. De exemplu : Nikita, Naomi, Fernando, Becali, Apostuaie, Sexy Braileanca, Simona Sensual, Zavoreanca, Diaconescu etc! A-ti promovat prostia in Romania! Din acest motiv ROmania este o tara inculta! Copiii nostri (eu nu am, dar zic in general) sunt prada mizerilor de la televizor, internet ETC. Ce personalitatea vor avea saracii copii cand la televizor vad ca prostia vinde? Iti zic eu : Nici una! Suntem o tara moarta, in care adolescentii se cred destepti si contrazic adultii, care evident stiu mai bine ca ei. Urata situatie. Si discutia dintre noi doi imi place big grin.

| paulpaul25 a răspuns:

Nu a murit

| andreisandu28 a răspuns:

Vedetele nu mor!laughing

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Nu ma fa sa plang.

| Annaid explică:

Am primit un mesaj pe mess thinking

| Annaid explică:

Pana la urma, e mort sau nu? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A murit delia matache neinfipta in...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AlexLikesRainbows - ce vina are el ca e asa cum e? si ce drept ai tu sa-l judeci? bine ca esti tu "destept"! Romania e asa cum e pentru ca multi sunt cei care se cred destepti, ca tine, si pentru voi "retardatii" nu conteaza. si raspunsul e: NU, NU A MURIT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit...cum sa moara?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciprian Apostoaie nu a murit.Am inteles ca prietenul sau, cel cu "doua" s-ar fi sinucis, dar nu va pot garanta veridicitatea sursei.Domnului Alex as avea sa ii transmit ceva:asa "retardat" cum e, Ciprian are mai mult suflet decat tine. El nu jigneste si sunt convinsa ca asa cum e el, e mai fericit decat multi oameni.De unde ai ajuns tu la concluzia ca moartea unui om cu functie,"important" cum zici tu, nu ne intereseaza? Viata oricarui om conteaza, toti oamenii sunt egali si au acelasi drept la viata, indiferent daca sunt academicieni, soferi sau persoane cu dizabilitati."The God"-asa cum te-ai exprimat, ti-a dat viata sa te bucuri de ea si daca se poate sa ii faci fericiti si pe cei apropiati si NU pentru a-i judeca pe altii. Daca il consideri un "retardat", atunci de ce ai dat importanta acestui caz si de ce ai dat curs discutiilor? Pe langa toate astea esti si misogin...sau poate ca femeile te-au umilit in repetate randuri si te-au pus in umbra datorita inteligentei lor si de aceea acum esti un frustrat si ataci "pe la spate". Ca sa inchei... Fericirea 1 spune:"Fericiti cei saraci cu duhul, ca a lor este imparatia cerurilor". Daca te crezi superior, atunci mediteaza asupra acestui verset si vezi ce intelegi. tongue pa pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AlexLikesRainbows ma bucur ca mai exista oameni capabili sa vada faptul ca este o greseala sa lauzi si sa ridici la rang de apreciere prostia si incultura. Daca-i intrebi p-astia cine e Horia Roman Patapievici iti dau in cap cu ceva, dar intreaba-i de ciprian apostoaie...toti cretinii stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Horia roman patapievici iti spun eu cine e... un pupincurist de-al lui basescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu! Caut un raspuns si nu gasesc.Caut un raspuns si nu gasesc.Toate raspunsurile sa apeleze la mine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... logic ca nu a murit Ciprian Apostoaiei, poti vorbi cu el pe facebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a murit in baie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt project jackpot: ar trebui sa te gandesti ca poate unii romani nu au avut sansa sa mearga la scoala asa cum am avut eu, tu si multi alti; mai mult ca sigur nu a avut cine sa se ocupe de el.Nu ar mai trebui sa critici pe nimeni inainte sa te uiti macar putin si la tine! Si nu, nu cred ca a murit! am auzit ceva zvonuri de la colegi ca ar fi fost gasit spanzurat dar, sincer nu prea cred.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai cobit si uita ca s-a intamplat, a murit pana la urma acum pe 18 feb 2011.RIP si Dzeu sa il ierte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mort...sad
s-a sinucis pentru ca lumea radea de el

Întrebări recente