| JackieSue a întrebat:

Vreau acum id lui M. J! Si credeti ca am nasul prea mare? Sunt frumoasa/urata? Am 308 ani si 23 de kile... e bine pentru varsta mea? Cine mi-a sters toata lista de mess? E-mailul lui Miley care e? Am facut sex neprotejat, sunt oare insarcinata? Pe langa asta ofer si fundita celui mai aiurea raspunshee hee laughing.

Răspuns Câştigător
| WhiteWings a răspuns:

1.am_murit_dar_fantoma_mea_traieste@m.j.com
2.cum poti sa ne intrabi despre nasul tau?:O
3.semeni cu Belle(Beauty and the Beast)
4.:o ma mir ca ai loc pe usa
5. Elodia
6.miley_and_hannah_perfecta_pt_personajele_disney
7.Normal.nu`mi vine sa cred ai poos o aseamenea intrebare:O

esti o draguta... sper ca nu te superi pentru ce am scris mai sus. te pup:*

15 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

M. j_sunt_mort_dar_se_pare_k_voi_nu_credetilaughing
nasul e ok, ma mir k incape in pozarolling on the floor
esti urata q spumele oceanuluirolling on the floor
afla radicalul si apoi mai vb... app fa-ti si masa corporalarolling on the floor
eee... piticu pornorolling on the floor
Miley_nu _e_moarta_k_MJ_din_pacaterolling on the floor
da o sa nasti in 10 luni unu mic si negru... o luna sta la vopsitrolling on the floor
acum da-mi draq fundita... k mi-am tocit crierul
rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| Gabry a răspuns:

Momentan_sunt_plecat
e prea mic
urata rau
Esti prea grasa:O
Eu!
femeia_fatala
Da, 17 copii! Record, nu?

| JustMeFlory a răspuns:

1. Mj_BrBlaughing
2.nu il ai foarte mare(se putea si mai rau
3.semeni cu nevasta lui shrek
4.ai silueta perfecta
5.eu ti-am sters-o
6. I_m_a_bitch_miley@yahoo.com
7.esti insarcinata. o sa ai tripleti
rolling on the floor

| inna a răspuns:

Nu sunt de ajuns intrebarile... daca ai facut sex cu o periutza de dinti, daca te uiti la fara sani nu exista paradis, daca vrei id-ul si lui nick de la jonas brothers, cum agati un baiat smecher, cum sa faci sa fii populara, ce-ai mancat azi-dimineata...lista poate continua.

Din pacate nu te pot ajuta cu un raspuns inteligent la intrebarile tale.Decat sa-ti dau un raspuns stupid, mai bine ma abtinhee hee

| viki a răspuns:

Mj_you_are_not_alone
pfff, fa-ti operatie estetica, nu se mai poarta nasul marerolling on the floor
intrelaughing
vai, ce coincidenta.nu vrei sa ne intalnim?rolling on the floor
bunica era la pc, a dat unu un buzz si s-a speriat atat de tare, incat a sters toate id-urile sa nu o mai deranjeze nimeni.laughing
care_e_emailul_meu@yahoo.comlaughing
nu, nu esti insarcinata, asa ai tu burta mare.rolling on the floor

| danutza a răspuns:

1 fara_nas@yahoo.com
2 nasul e perfect seamana nu trompa unui elefant
3 esti superba mamzelo te invidiez :X i love you beby
4 bunicul at cand cauta pe tst reflesu'
5 esti mai sexi k elena udrea
6 fara_nas@yahoo.com
7 nup draga peste 9 luni mai ai laughing

| kayan a răspuns:

Medicamente, medicamente!

| diiiiiannnnaa a răspuns:

M_j_ma_pregatesc_sa_vin_pentru_ca_nu_sunt_mort

wow, dar nasul e cat o barna. mai lasa'l sa cresca :d laughing)

esti frumoasa cu patima laughing)

doar 23? deci inseamna k pe lumea cealata trebuie sama aprovizionez k mancare k vad k e criza finaciara pe bune. straight face

cine ti'a sters'o? depinde k ce ai scris in ea k creionul ti'a sters'o guma de sters, pixul pasta corectoare, stilou-picul :p thinking

e'mailul lui mylei? am_invadat_globul_k_numele_meu_mylei_la_putere

neprotejat? nuuuu... trebuie sa faci protejat ca sa ramai big grin :p

tu chiar ai fabrica de fundite nu? laughing))

| dadaaaaa a răspuns:

M. J_fenomenalu`cu.mertzanu

dumnezeule ce nas mare il intreci si pe pinochio ar trebui o operatzie. app u cum il pupi p unu? nu il impungi cu nasu?

esti bellisima pritzesa printeselor...mai frumoasa ca mis univers

wawwwww mai traiesti? apropo u vb din coshciug cu noi? ar trebui sa faci o cura de slabire estiii foaarte grasa, obeza

pai cred ca Miley a intrat p id tau si de plictyseala ti-a sters lista d mess. ce sa faci.trebuie sa o intelegi e deprimata k nu mai are concerte

miley_parashuta_no1.besk`gutza...asta e id lu miley

peste 12 luni o sa iasa un vitzel daca stai 9 luni o sa iasa un purcel.depinde thu alegi.esti in direct la OTV 1000% adevarat numai cu pepe si ramoa badescuuu

| dulcika a răspuns:

Id:momentan_sunt_in_cosciuglaughing
nasul e tarre de la spate si tu esti frumoasa.ca manaie cand a vomitat ultima oara
aaa. da mamaie are 3 kg
MG a inviat si tia sters lista de mess
eu_sunt_o_proasta@yahoo.com
daaaaa... o sa faci opleti(deodata)laughingnastere usoaralaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai.mai mai mai mai.eu am ...prea mica. o fi bine? o fi rau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai toate aceste probleme?
Te invidiez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu va mai bateti joc de MJ ma rog lasa astaoh go on dar eu am in lista unul jackson_michael si unul jackson. michael(logic ca nu e MJ)si nu mi-a dat accept niciunul dintre ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.am_murit_dar_am_trait
2.Ai nasul cat o trompa.
3.Esti cea mai frumoasa(urata)de pe pamant.
4. Da draga e foarte bine.
5.Gigi Becali.
6.sunt_frumoasa_dar_sunt_proasta
7.Nu...esti doar grasa.

| s1mplek1ss a răspuns:

idul: eu_mort_cu_nas_aiurea laughing
2. mi se parea k l-am vazut p pinnochio laughing
3. app semeni si cu baba ioaga laughing
4. esti supraponderala tongue
5. eu tziam sters toata lista de mess
6. mailu: eu_o_mare_proastahee hee
7. da, ai sa ai 9 copiihee hee