| ZzOoZzOoleRo a întrebat:

Vreau nume de porecle ciudate si funny in acelasi timp big grin

Răspuns Câştigător
| Mariinaa a răspuns:

Nickname-ul tau este deja o "porecla ciudata si funny ".

22 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Lumea a înnebunit!

| AikkoxD a răspuns:

Şobolibozaur,corocoţopiştercăniţă, coţohârlă.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Asa şi ce propui?

| CautNume a răspuns:

Daca asta iti doresti, cauta.

| GhostStar a răspuns:

Harciog posedat
nume de porecle ciudate si funny in acelasi timp

| hideaway a răspuns:

Eu cred că depinde de nume. De exemplu: Diana - Diu/Diux/Dius; Adela-Ade/Adelus; Denisa- Dedee/Den; Beatrice- Bebe/ Bea ( în engleză se citește Bi ); Alexandra-Alexuta/Ale/Alex, a; Andreea- Andre/ Andy/Ann/Deea ( fete ). Andrei-Andy/And/ Reirei; David-Dada/Dav/Vid; Florin-Flo/Flori; Răzvan-Razva/Razvi; George-Georg[cu accent german] Georg ( cu accent englez/american ) /Geo/Gege etc. Și mai poți pune porecle în funcție de personalitatea fiecăruia- Bunny/Lovely/Crazy/Choco/Coco/Yuki/Pink/Blue/Orange sunt o grămadă. Poți alege și în funcție de culorile preferate, de stilul muzical abordat, de felul de a fi a persoanei ( cum am mai spus ).

| angelocic a răspuns (pentru hideaway):

Da la viorica

| Rockart a răspuns:

Pătrăţel sau Pătlăgica.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-ne un nume ceva, daca ma uit la poza ta pot sa zic o porecla indiana Craci-Lungi laughing))

| claudia511 a răspuns:

Justin Biberon, Jonas Sisters, Hanna Banana, Demi Lopata(Lovato), Selena Gaoz(Gomez) laughing

| BlackRoseMary a răspuns:

O profa ne spunea ca nu isi mai aminteste numele coleguli din liceu pentru ca ii ziceau Unitate de masura

Mai e: Fratii bomba si fitil ( Pt pitici zvapaiati sau baieti glumeti nedespartiti)
Pamela
Lolek si Bolek (pus la fete)
Scooby
Fâşşş( pentru cineva care merge des la baie)
Mâţ pentru o fata

| CristiChristian1999 a răspuns:

Coco

| moustache a răspuns:

Salam,Smantana,Fantomar,Cizmar,Funda?

| Dilemaa a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa specifici daca e fata sau baiat. apoi vine raspunsul.:p

| Codre a răspuns:

Casma,Pastilatu,Parfumatu,Ceapa, Carnat,Coi,Bila,Dilibau, Pubela, Tomberon, Mafalda, Tamangolaughing

| gratian_8076 a răspuns:

Cap de butoi, labangiu,superpizd, miroase degetelu,tiramizdu, drogata, soricel bruzli, balerin betonist, carnat, semafor ai zis cidate si funny

| anonyymuss a răspuns:

Paduche coafatlaughing

| Camen_Burger_1995 a răspuns:

Vreau si eu o porecla foarte misto...

| Ady_Ady_1999_TanT a răspuns:

Caut porecle

| Silviu_Sandu_1991 a răspuns:

Caut porecla